umut495 kullanıcısının son içeriği

1. U

Yardım Redmi Note 10 Pro Şarj Kesilme Sorunu

Bir gün yaptı sonra kendiliğinden düzeldi hocam.
  2. U

Yardım Redmi Note 10 Pro Şarj Kesilme Sorunu

Merhaba, Türkiye garantili Resmi Note 10 Pro aldım.Cihaz bugün elime ulaştı. Şarja taktigimda sık sık şarj kesiliyor sonra hemen kendiliğinden şarj olmaya devam ediyor. Bu sorunu yaşayanların olduğunu gördüm. Nasıl bir yol izlememi tavsiye edersiniz? İade etmeyi düşünüyorum çözümü yoksa.
  3. U

Soru Mi 8 ekran rengi değişiyor

Merhaba arkadaşlar, Xiaomi.eu stabil son sürüm rom yüklü mi8 kullanıyorum. Son zamanlarda bir sorun fark ettim donanımsal mı yazılımsal mı anlayamadım, ekran parlaklığı en sondayken ekranın rengi çok çok kısa süreliğine daha parlak oluyor tekrar eski haline dönüyor. Özellikle koyu renk ağırlıklı...
  4. U

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

Mi8 son sürüm miuipro kullanıyorum. Official roma geçmek istiyorum sorun olur mu brick vs.
  5. U

Mi 8 kullanıyorum. Uzun süredir miuipro yüklü. Dün gelen güncellemeyle beraber telefonum berbat hale geldi. Çağrı geçmişi yok, sms alıp gönderemiyorum tüm geçmiş mesajlar silindi. Sürekli hafıza dolu diye uyarı veriyor telefon. Birçok fotoğrafım da silindi. İlk defa oldu bu. Sadece ben de mi bu...
  6. U

Tüm verileri temizle'yi nasıl dediniz? Aynı sorun bende de var çözüm arıyorum.
  7. U

Yardım Bildirimlerden dolayı Spotify müzik sesinin kısılması

Merhaba, Mi 8 kullanıyorum. Sanırım bu problem tüm android telefonlarda var. Telefon sessizdeyken bildirim geldikçe müzik sesi kısılıyor sonra tekrar normale dönüyor. 'Rahatsız etme' modu hariç çözüm önerisi olan var mı? Teşekkürler şimdiden.
  8. U

Mi8 Miuipro rom ile uyumlu google camera linki verebilecek var mı?
  9. U

Rehber MiuiPro Rom Ekibine Nasıl Bağış Yapılır

Hocam fotoğraftaki Otomatik güncellemeler seçeneğini seçin. Sonra çıkan sayfada en altta 'OTA'ya erişmek için' yazacak. Oraya tıklayın kullanıcı adınızı girin. Tabi bunu sitede miui id'nizi kaydettikten sonra yapın yoksa hata verir.
  10. U

Alış Mi tv box arıyorum

Son fiyat 250 TL'ye bırakırım hocam aşağıdaki linkteki ürünü. Gearbest TR: Orijinal Xiaomi Mi 3S TV Kutusu Amlogic S905X Dört Çekirdekli Global versiyon romunu yükledim cihaz sorunsuz çalışıyor.
  11. U

Yardım Mi 8 Whatsapp'tan Fotoğraf Çekimi Hatası

Aynı sorun bende de mevcut ancak ses tuşlarına basarak fotoğraf çekersem durum böyle. Ekrandan butona basın da çekin deneyin, bakalım sizde sonuç nasıl olacak?
  12. U

İnceleme MIUI 10 - 8.11.29 Global Beta Güncelleme Değişiklikleri ( Yayınlandı- Linkler Eklendi)

Bl kilitli global kararlı kullanıyorum. Betaya geçmeyi düşünüyorum, temiz kurulum nasıl yapabilirim?
  13. U

Rom [MİUİ 10 SON SURUM] Mi 8 Xiaomi.eu MIUI 10 v9.9.3 Beta ve V10.3.6.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Macbook kullanıyorum arkadaşlar, cihaz bl kilitli. Nasıl temiz bir kurulum yapabilirim?
  14. U

Haber Xiaomi Mi 8 İçin Global Rom Yayınlandı [Android 9][Güncellendi] - [06.11.2018]

Whatsapp mesajlarının, telefon sessizdeyken de sesli bildirim verme sorunu devam ediyor mu?
  15. U

Yardım Bluetooth ile araç üzerinde müzik dinlerken sesin takılması

Aynı sorun bende de mevcut. Aracım Seat. Honda ile denedim onda bir sorun yaşamadım.
Üst Alt