umtlh kullanıcısının son içeriği

1. U

Yardım Custom Rom'dan anlayan bakabilir mi ??

Arkadaşlar ben Meizu 16th cihaza sahibim, Cihazımda custom rom kullanıyorum bu custom rom crdroid 6.13 sürümü. Bu rom da arama kaydedici çalışmıyor log kayıtlarından bu sorunu buldum gibi. Bu sorunu nasıl çözebilirim custom romlarla içli dışlı olan arkadaşlar yardım edebilir mi ???
  2. U

Yardım bu dosyayı açabilecek uygulama bulunamadı apk

diğer türlü dosya yöneticisinden kuruyorum onda sıkıntı yok ama ben önceki gibi default olarak kurmak istiyorum neden bi anda böyle bişey oldu dosya yöneticisinde çok tuhaf ve sinir bozucu
  3. U

denedim şimdi ve sonuç yine aynı neden telefonda ki varsayılan paket yükleyici bi anda çalışmaz da bu hatayı verir kafam almıyor
  4. U

Yardım YARDIM -- bu dosyayı açabilecek uygulama bulunamadı

kardeşim denedim onlarla yapabiliyorum ama benim istediğim önceki gibi telefonun varsayılan paket yükleyicisiyle yüklemek ama bu hatayı alıyorum
  5. U

hiçbir apk yı yüklemiyor izinleri de vermeme rağmen
  6. U

Beyler telefonda nedense bi anda apk yüklenmemeye başladı .. Bu akşam apk yüklicektim bu hatayı vermeye başladı nasıl ve ne şekilde çözebilirim bilen arkadaşlar yardım ederse çok sevinirim iyi akşamlar
  7. U

Yardım YARDIM -- bu dosyayı açabilecek uygulama bulunamadı

Beyler telefonda nedense bi anda apk yüklenmemeye başladı .. Bu akşam apk yüklicektim bu hatayı vermeye başladı nasıl ve ne şekilde çözebilirim bilen arkadaşlar yardım ederse çok sevinirim iyi akşamlar
Üst Alt