Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

• Xiaomi Redmi 8 custom rom forumda bulunuyor fakat bilgisayarsız yüklemenin bir yolu yok mudur ? Daha önce bir çok telefona bilgisayarsız sayısız rom yükledim , xiaomide bilgi almadan denemek istemedim...
    Arkadaşlar Redmi 8 cihazım için V 11.0.2.0 güncellemesi geldi ? Yüklemeli miyim ? 12 ne zaman gelecek ? Bilgisi olan ?
    Arkadaşlar benim cihazım Xiaomi Redmi 8 3GB versiyon , miui12 güncellemesini beklemeli miyim yoksa forumdan en stabil çalışacak romu önerebilecek birileri var mı ? Cihaz tam anlamıyla kasmaktan faciaya dönüşüyor , yardımcı olursanız sevinirim.
    Mehmet Bekmezci
    Mehmet Bekmezci
    Bendede 64/4 GB si var bence bekle derim bende bekliyorum uzun süredir Ağustos ayı içerisinde yada Eylül ayı gibi gelebilir
    Xiaomi redmi 8 cihazim yaklaşık 3 haftadir kasiyor genellikle tw uygulamasinda daha cok kasiyor. Cözüm bilen var mi
    • Beğen
    Tepkiler: emir1997
    umtcntprk
    umtcntprk
    Evet pek oyun oynayan birisi değilim ama ilk aldığım zamanla şuanki telefon sanki çok farklı. Gün geçtikçe vasatlaşıyor , sadece twdede değil telefon genel olarak çok kasmaya başladı , yardım bekleniyor...
    emir1997
    emir1997
    aynı şekilde 11.0.9 miui yüklü herhangi bir rom vb kullanmıyorum fabrika çıkışlı , miui 12 ve android 10 beklemekten başka çaremiz yok sanırım.
    umtcntprk
    umtcntprk
    Eğer deneyimli custom rom kullanan arkadaşlar varsa önerirlerse iyi olacak... Gösterişte gözümüz yok cihaz performans versin yeterli.
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
Üst Alt