umit9 kullanıcısının son içeriği

1. U

Yardım Ok Google kapanmıyor

Ayarlarda uygulamalardan google uygulamasına giriyorsunuz. İzininlerden mikrofonu kapatıyorsunuz. Ama çok efektif olmuyor
  2. U

Evet sadece ekran kilidi açıkken oluyor. O zaman da hep dinlemesini istemiyorum. Bunu kapatabilmem lazım gibi geliyor. Kendi işimi yapmayı seviyorum 8-|
  3. U

Merhabalar, Telefonda bulunan Google asistan her zaman mikrofonu dinliyor. Asistan kapalı olsa bile voice match kapalı olsa bile dinlemeye devam ederek "Ok Google" dediğimizde sihirbazı açın diyor. Tek yol olarak Google uygulamasının mikrofona erişim iznini kapatmak kalıyor. Oda sesli yazmak ve...
  4. U

Soru Mobil internet hızı

Redmi 5 plus mı kullanıyorsunuz?
  5. U

Soru Mobil internet hızı

Şehir merkezinde bende böyle çıkıyorsa dağ bayır da ne çıkıyor düşünemiyorum. Birşey çıkmıyordur gerçi
  6. U

Soru Mobil internet hızı

Merhaba arkadaşlar, Türk Telekom mobil İnternet te hız testi yaptığımda en yüksek 12 yi gördüm. Genelde de 2-3 çıkıyor. 3G de de aynı. Sizde nasıl? Operatörünüzü ve hızınızı yazarsanız veya bir çözümü varsa? Btk nın ve ookla nın hız testlerini kullandım. Telefon konudada yazdığı gibi redmi 5 plus.
  7. U

Yardım Xiaomi Redmi 5 Plus

Belki bildirim geliyordur ☺️ ekran uyandığında bildirim gelip gelmediğine bakın. İlk akla gelen oluyor bazen
  8. U

Soru Miui 9 daki portre modu ne işe yarar?

Teşekkürler. Miui 9 daki bir işe yaramıyor yani bildiğimiz anlamdaki portre modu değil
  9. U

Şu aşağıda ki sahne modu altındaki portre den bahsediyorum. Hiç bir işe yaramıyor mu?
  10. U

Normalde portre modu bu şekilde bende böyle biliyordum ancak Redmi 5 plus ta yapamadım bu şekilde. Kurcaladım fakat olmuyor.
  11. U

Merhabalar miui 9 kararlı sürüm de arka kameranın sahne modu içerisinde portre var. Ne işe yaradığını bilen var mı? Kurcaladım biraz ama bişey çıkmadı
  12. U

Yardım Redmi 5 Plus İnstagram Kasıyor

MErhaba, bendede öyle bir sorun oldu. Güncellemedendir dedim baktım güncellemesi var. Yaptım. Yine aynı. Bir yerde okudum inst. Önbelleğini temizleyin yazıyor. Onu yapıp deniyeceğim. Başka bir çözüm bilen varsa yazsın lütfen.
Üst Alt