uludasdemir kullanıcısının son içeriği

1. U

MIUI 12 [MIUI][12][10][PORT] Mi A3 - Stable & Weekly ROM

Stabile nasıl ayarliyorsun aynı hatayı bende alıyorum
  2. U

Rom yükledim fakat volte özelliği aktif olmuyor bu hatayı alan oldu mu?
  3. U

twrpden zip dosyasını yükle dedim fakat zip dosyası hatalı deniyor ne yapmam gerekli. Twrp sürümü 3.3.1-2 bununla alakası olabilir mi ?
  4. U

Rom Mİ A3 - EEA Avrupa Kararlı Rom V11.0.10.0.QFQEUXM İndirme Bağlantıları

Merhaba Android 10 yükelniyor değil mi?
  5. U

Soru Fotograf çekerken geri sayım kaldırma ?

Fotoğraf çekerken 3 den geri geri sayım ile çekim yapıyor bunu kaldırma nereden yapılıyor bilgisi olan var mı?
  6. U

Yardım Eski sürüm

7. U

Rehber MIA3 MIUI Fastboot Flasher [ Android 10 Downgrade 9 ]

evet bu sayfa altındaki
  8. U

Telefon kendiliğinden tüm uygulamalar silmiş sıfırlamış ne yapmam gerekiyor sıfırdan kurulum mu yapayım sizce?
  9. U

Bluetooth ile ilgili hata raporu şu şekilde
  10. U

bir sorum daha olacak forumda android 10 ile ilgili bir sürüm yayınlamışsınız konu başlığı altındaki sürümü geçen hafta yüklemiştim ve çok da memnunum yüklememiz gerekli mi bu sürümden farklı bir rom mu acaba.Mevcutta kullandığımız roma bir güncelleme geliyor mu ?
  11. U

Merhaba deluciaa bluetooth kapattığım zaman yada pil tasarrufunda otomatik olarak kapandığı zaman telefonu yeniden başlatmadan tekrar aktif olmuyor.Çözümü konusunda bir fikriniz var mı?
  12. U

Sohbet Aranızda Araba Lastik Bayiisi yada Çalışanı var mı?

Falken marka alabilirsiniz gözünüz kapalı F/P bir lastik markası
  13. U

Rehber [Mi A3] En iyi Gcam ve ayarları

Mİ A3 MIUI 11.2 EU romunu kullanıyorum 1. sayfada gösterilen sürümleri indirdim fakat GCam açılıyor fakat kameradan görüntü gelmedi ön kamera için olan uygulama hatasız çalışıyor.GCam için böyle bir hata alan var mı ne yapmam gerekiyor.
  14. U

Teşekkürler tekrardan dediğiniz gibi yaptım stok room zor yüklerim saf androidden sonra bu sürümde kalırım herşey için teşekkür ederim Mi A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. U

Stok yüklemem başarılı oldu sonunda hatalı giderdikten sonra.9 stok sürümüne geçtim fakat bir kaç sensör hatası alıyorum telefon ile konuşurken ekran kapanmıyor otomatik ekran parlaklığı sensörü bunların çözümü nasıl oluyor acaba Mi A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt