Ulsakts kullanıcısının son içeriği

1. U

Tema Fusion X tema miui 12 ve uzeri icin

Teşekkür ederim deniycem 👍 1632129950 Peki bl kilidi açmadan mümkün mü bu romu yüklemek
  2. U

Benim yalnızca durum çubuğu ve simgeler değişti. Arama ve mesajlaşma için custom rom gerekiyomuş başka çözüm yok deniliyo forumda 😔
  3. U

Üstad bende de rehber ve mesajlaşma uygulamaları değişmedi stock halde nasıl değiştirebilirim. Rootlu değil cihaz global
  4. U

MIUI 12.5 Mi 10T/Pro (Apollo) - Global Kararlı Rom (Enhanced) V12.5.4.0.RJDMIXM İndirme Bağlantıları

Dediğim gibi ota üzerinden geldi manuel yapmadım ve biliyorum daha önce kasma yaşamadım kesinlikle 1631996863 Tasarruf da açık değildi
  5. U

MIUI 12.5 Mi 10T/Pro (Apollo) - Global Kararlı Rom (Enhanced) V12.5.4.0.RJDMIXM İndirme Bağlantıları

Ben de güncellemeyi akşam yükledim ama bugün özellikle pubg de aşırı ısınma ve kasma sorunu yaşadım güncellemeden önce gayet akıcıydı başka bu şekilde sıkıntısı olan, çözen arkadaş var mı
  6. U

Rom Mi 10T / Pro – Global Stabil V12.5.2.0.RJDMIXM (13.08.2021)

Evet bende şu an aldım indirmedim henüz eve geçince indiricem
  7. U

Rom Mi 10T / Pro – Global Stabil V12.5.2.0.RJDMIXM (13.08.2021)

Bende dediğinizi uyguladım bekliyorum bakalım inşallah gelir
  8. U

MIUI 12 Mi 10T / Mi 10T Pro Global Kararlı Rom V12.1.1.0.RJDMIXM [ Android 11 ] İndirme Bağlantıları

Webview güncellemesiyle sorunum çözüldü şimdilik ama dünya genelinde xiaomiden bağımsız olarak tüm android cihazlarda son güncellemeden sonra bu sıkıntı yaşandığı yeni güncelleme beklendiği yönünde haberler mevcut
  9. U

MIUI 12 Mi 10T / Mi 10T Pro Global Kararlı Rom V12.1.1.0.RJDMIXM [ Android 11 ] İndirme Bağlantıları

Aynı sorun bende de mevcut dün güncelleme yapmıştım herhangi bi sıkıntı yoktu bugün sorun yaşamaya başladım çözümü deneyip ben de deneyimlerimi yazarım kolay gelsin
  10. U

Selam arkadaşlar bugün indirdim bu güncellemeyi yalnız bahsi geçen 12.5 güncellemesi değil sanırım bu güncelleme doğru mudur bilgisi olan var mı teşekkürler şimdiden
Üst Alt