ulas55 kullanıcısının son içeriği

1. U

Rom Redmi Note 9 Pro (Joyeuse) MIUI 12.5 Enhanced Edition Endonazya Kararlı 12.5.2.0 İndirme Bağlantıları

Endonezya redmi note 9 PRO için 12.5.3.0 RJZIDXM Kararlı 512 MB sistem güncellemesi OTA yoluyla gelmiştir. Android güvenlik patch i Ocak 2022. Hayırlı olsun kullanıcılara.
  2. U

Recovery Redmi Note 8 - Twrp 3.4.0-0 Tek Tuş Yükleme Aracı [Official]

Format data yapacaksın açılır.
  3. U

Soru Hindistan romunda Hindistan bölgesinin sistem uygulamaları yüklense, güncelleme yapılsa ne olur?

eu romda arama kaydı var tabi. Hindistan romda var. Endenozya romda var.
  4. U

Yardım Redmi Note 8 Bootloader Kilidi Kapandı

Boot loader kapalı bile olsa mi flash tool V2 ile rom yüklenir. YÜKLENİYOR. Sizdeki başka bir sorun. Recovery roma attı ise format yapacaksınız WİPE format. Cihaz acılır.
  5. U

Rom Redmi Note 8 - Endonezya Kararlı V12.0.1.0 RCOIDXM

Global romdan xiaomi.eu roma ya da Endonezya roma OTA yolu ile güncelleme olmaz. Bölgeyi İster Türkiye İster Endonezya yapın. Sadece TWRP ile yükleme yapacaksınız. Ya da miflash TOOLS v2 ile gecebilirsiniz.
  6. U

Rom Redmi Note 8 - Endonezya Kararlı V12.0.1.0 RCOIDXM

Rom gayet güzel ve akıcı.Yükleyebilirsiniz.
  7. U

Yardım Redmi Note8 Uygun TWRP arıyorum.

Halletim halletim. Herkese cok tesekkürler. Global Hindistandan tekrar gözbebeğim olan xiaomi.eu roma gectim. Herkese cok tesekkürler. 1634128152 Cok usta değilim ama yaklaşık bir yıldır telefonu aldığım zamandan beri custom romlarda dahil olmak üzere gerek twrp ve de gerekse mi flash tools ile...
  8. U

Bu nasıl telefona nasıl yüklenecek arkadasım. Daha önce kullandığım telefonda yüklü TWRP versiyonu böyle değildi.
  9. U

Selamlar arkadaslar. Daha önce memlekette iken kullandığım root atmaya gerek duymayan son versiyon olan ve de sorunsuz cihazımda yüklü olan TWRP xiaomi.eu romdan glpbal e geceyim derken silindi. Kullandığım bir kaç tane uyumsuz twrp Rom'dan sonra cihazı sistem reboot tekrar başlat yaptıktan...
  10. U

Haber Redmi note 8 için Android 11 gelmiştir (global)

Android 11 i yaklaşık 1 aydır kullanıyoruz.Yeni bir şeymiş gibi zırp pırt konu açıpta forum kirliliği yapmayın bari.
  11. U

Soru IMEI atılmış telefonaTWRP kurup rom atmak IMEI siler mi?

Benim telefonumda rn8 imei atılmış. Defalarca Mi flash tools ile defalarca twrp ile değişik romları yükledim. Rom yükleme ne şekilde olursa olsun İMEİ silinmez. Hatta defalarca Format data Hard rest yaptım yine İMEİ silinmiyor. SİLİNMEZ.
  12. U

Rom Redmi Note 8 - Miui Custom ve Aosp Romlar

Ben eu rom miui 12.5.1 A11 Stabil romuda tavsiye ederim. Kurdum kullanıyorum bana gayet güzel ve akıcı geldi.
  13. U

Rom MIUI 12.6 BY TEAM O2 (Android 11 R)

xiaomi.eu rom Hindistan rom ya da Endonezya rom gibi ise yani Google arama mesaj uygulamaları yoksa arama ses kaydı varsa yüklenebilir denenebilir.
  14. U

Rom Redmi Note 8 - Miui Orijinal Global ve Diğer Stok Romlar

Yaklaşık 1 aydır xiaomi.eu custom rom MİUİ 12.5 Android 11 kullanıyorum. Kafanızda büyütmüş olduğunuz hayaller boşa çıkıyor. Fazla büyütüp gereksiz beklentiye girmeyin. Öyle çok fazla beklentiye değecek değişiklikler yok. Ufak tefek görsellik ilavesi ıvır zıvır şeyler kısaca.
Üst Alt