uguravnc kullanıcısının son içeriği

1. uguravnc

Yardım telefon kapandı tepki vermiyor

selamun aleykum telefon bi anda dondu sonra kendi kendine kapandı hiçbir sekilde daha tepki vermiyor sarja takıyorum tepki yok hiçbir sekilde güç tepkisi almıyor sebebi nedir ?
  2. uguravnc

Yardım Otg

Telefon önceden otg görüyordu şimdi görmüyor sebebi nedir usb hata ayıklama modu açık
  3. uguravnc

Çözüldü Miui 12

Mi flashla miui 12 yükledim sorun çözüldü.
  4. uguravnc

Çözüldü Miui 12

Sizin verdiğiniz linkten indirdim. Daha sonra bölgeyi hindistan yapıp telefona gelen guncellemeyi indirip öylede denedim fakat böyle hata veriyor önceleri hiç böyle hatalarla karşılaşmazdim
  5. uguravnc

Çözüldü Miui 12

Böyle bir sorunla karşılaşıyorum
  6. uguravnc

Sohbet Fastboot moda geçince bilgisayar görmüyor

adb cmd çalıştırınca şu kodu yazın adb devices ( ilk bunu yazın sol tarafta telefonunuzun tanıdığına dair sayılar ve harfle bi satır oluşacak ) adb fastboot recovery
  7. uguravnc

Sohbet Fastboot moda geçince bilgisayar görmüyor

Benimle iletişime geçin mesaj bölümünden size yardımcı olmak isterim.
  8. uguravnc

Rom Redmi Note 6 Pro Global Kararlı V12.0.1.0.PEKMIXM İndirme Bağlantısı

İyi geceler öncelikle ilk olarak ön yargılı davranmak istemiyorum fakat gelen güncelleme beni biraz hayal kırıklığına uğrattı yaklaşık 1 sene önce herkesin dilinde olan telefon üvey evlat müsamesi görüyor. Miu 12 yazılım güncellemesi benim görüşümde ( benim fikrim herkesinkine saygı duyarım )...
  9. uguravnc

Rom Rom değişikliği

İkinci alan ve ekran bölme mevcut mudur ve siz kullanıyor musunuz ?
  10. uguravnc

Rom Rom değişikliği

Merhaba iyi forumlar, arkadaşlar global rom kullanıyorum. Rom değiştirmek istiyorum şuan en güncel en iyi rom hangisidir hangisini önerirsiniz Global romda kullandığım sık özellikler: ikinci alan Ekran bölme Bu ikisinin olduğu rom olursa daha iyi olur
  11. uguravnc

Soru Redmi Note 6 Pro'ya MIUI 12 Gelecek mi?

Evet resmi olarak global miu 12 alacak fakat yılın ben 4. Çeyreği gibi düşünüyorum tabi bu değişkenlik gösterebilir.
  12. uguravnc

Rom Redmi Note 6 Pro Global Kararlı v11.0.4.0 PEKMIXM İndirme Bağlantısı

Gözle görülen bi değişiklik yok fakat kullanıcı olarak performans iyileştirmesi görüyorum.
  13. uguravnc

Sohbet Isınma

Şarjda mı oynuyorsunuz ?
  14. uguravnc

Çözüldü Miu 11 animasyon

Teşekkür ederim dostum.
Üst Alt