ugur65 kullanıcısının son içeriği

1. U

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Note 10s kapandı ve hiçbir tepki vermiyor çözümü var mıdır?
  2. U

Rehber Redmi Note 7 EDL Modda Yetkili Hesap Olmadan Fastboot Rom Atma [Unbrick Kurtarma]

merhaba hocam,yöntemi denedim başarılı olarak bitti işlem ama yine açılmadı recovery ekranında restart ediyor ne yapmam lazım.ayrıca sizin konuda verdiğiniz qfil sürümü değil başka bir qfil sürümü denedim acaba ondan mı kaynaklı
  3. U

Yardım Redmi note 7 recovery ekranında takılı kaldı.

mesaj attım bakalım teşekkürler hocam.
  4. U

denedim hocam,china pc suite ile recoveryden romu gösterip yükledim.sorunsuz yükledi ama yine aynı ekranda kalıyor.bir değişiklik olmadı
  5. U

Telefona 11.05 güncellemesini miflash ile yüklemek istedim.ama altta bootloaderi kilitleyi açık bıraktığım için bootloader kapandı.telefon recovery ekranında takılı kalıyor.fastboota giriyor ama mi flash ile rom kuramıyorum.china pc suite ile denedim ama uygun çin romu bulamadığım için avrupa...
  6. U

Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.8.29/9.9.3/9.9.6 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

Teşekkürler hocam bir sorum daha var haftalık gelen güncellemeler otadan mi geliyor Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. U

Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.8.29/9.9.3/9.9.6 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

Eu stabildeyim memnunum ama kaşıntı var :) eu betaya geçmeye değer mi ne farkları var acaba Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. U

Redmi 5 plus eu stabil kullanıyorum.eu betaya nasıl gecebilirim ? Birde eu betada haftalık gelen güncellemeler otadan yükleniyor mu acaba.yuklenmiyorsa haftalık gelen güncellemeyi twrpden yükleyince telefondaki veriler silinir mi Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. U

Yardım Bootloader bekleme hakkında

Bootloader kilidinin açık olup olmadığı nasıl anlaşılır acaba.cihaz açılınca mi logosunun altında unlocked yazıyor bu bootloader kilidinin açık olduğunu mu gösterir Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. U

Rehber Redmi 5 Plus için TWRP Kurulumu

Bende çok uğraştım ama bir türlü başaramadım.adimlari birebir yapıyorum ama yüklenmiyor stock recovery ile açılıyor Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. U

Rehber Redmi 5 Plus için TWRP Kurulumu

İyi geceler arkadaşlar redmi 5 plus kullanıyorum.global son sürüm yüklü.ne yaptiysam twrp yukleyemedim.konuda anlatılanları birebir uyguladim olmadı.youtube den yabanci videolarda yöntemleri uyguladim yine olmadı nerede hata yaptığımı bilmiyorum.telefon şuan unlocked ama twrp yi flashlarken hata...
Üst Alt