ugur0991 kullanıcısının son içeriği

1. U

Yardım Mi band 6 bildirim sorunu.

Merhaba arkadaşlar Mi band 6 kullanıyorum fakat bildirimleri hergun açmam gerekiyor. Bildirim hizmetleri kullanılamıyor yazıyor o kısmı açıyorum ertesi gün yine bildirimler gelmiyor ve ayarlar ayni şekilde bildirim hizmetleri kullanılamıyor olarak değişmiş oluyor. Bu sorun başına gelen oldu mu.
  2. U

Yardım Evobt saçmalığı

Kendim farklı bir yazilim kurdum ama ayni surekli resetliyor. Stok rom kuruyorum açılmıyor cihaz sifre istiyor. Stok romada donemiyorum
  3. U

Mod Redmi 5 Plus için Google Camera [17.07.2018]

Bunu kurduktan sonra poco launcher i kullanamiyorum. Nasil eski haline getirebilirim
  4. U

Yardım Rom kurma.

Burda yazilani yapmaya calistim fakat bir sonuc vermedi ve cihazi gmailden silemedim.cunku cihazin aktif olmasi getekiyor dedi
  5. U

Yardım Rom kurma.

Merhaba Ben uygun flash romu kuruyorum flashliyorum hersey duzgunce sifir hata ile. Fakat stom rom hem stabil hem gelistirici ile denedim kurulum bittikten sonra yeniden baslatiyor.acilmasi icin 15 20 dk bekliyorum mi ekraninda kurulum ekrani gelmiyor. Kapatip aciyorum ekran geliyor ama sifre...
  6. U

Çözüldü Redmi 5 plus Açılmıyor

Turgut bu yazlimi nerden bulabilirim 1550303292 Zrn bunu yapmayacam bn benimki fastbootta goruyor sorun yok.surekli biseyler durduruldu diyip bazende telefonla kojusurken bile yeniden baslatiyor kendini
  7. U

Yardım Evobt saçmalığı

Cihazin yazlim bilgileri iste bunlar
  8. U

Yardım Evobt saçmalığı

Yapılan bişey yok telefonu tarafıma çıkışını saglayacaklar
  9. U

Yardım Evobt saçmalığı

On of filmi ne oluyor tam olarak. Tanıdıklarim var yaşıyorum 1549754531 Teşekkür ederim sizlerin ve bu forumda bir çok arkadaşın yardımıyla bir çok rom denedim fakat hepsinde yeniden başlatma sorunu vardı.o yüzden göndermiştim bende
  10. U

Yardım Evobt saçmalığı

Neler yapmam gerekiyor
  11. U

Yardım Evobt saçmalığı

Değiştirdim farklı yazılımlara geçtim sonra orjinale geri döndüm
  12. U

Yardım Evobt saçmalığı

Bana yazılımın orijinal olmadığını söyledi.yazilim orijinal ama global stabil.orjinal olmuyor mu bu
  13. U

Yardım Evobt saçmalığı

Bunu söyledim ztn araya kişiye. Yazılımsal sorun diyor başka sorun görülmemiş. Telefon onlardan alinla bide. Direk evobilisim faturalı 1549695844 Direk cihazdan soğudum ya. Tedarikçi garantili olsa bile bu kadar yok sayılmaması lazım garantinin
  14. U

Yardım Evobt saçmalığı

Telefonumu kendi kendine yeniden başlatıyor diye garantiye gönderdim. Bugün aradılar yazılımdan dediler orijinal yazılımı yokmuş cihazın içerisinde. Halbuki global stabil son sürüm yüklü.yazilimi kurmak için 225 TL ücret çıkardılar
  15. U

Yardım Her yolu denedim yeniden başlatıyor yine

Evet aynen dediğiniz gibi yapıyorum
Üst Alt