Uğur 9pro kullanıcısının son içeriği

1. Uğur 9pro

Rehber Android 13'ten Android 11'e düşme

Bunu 3 ay önce felan görmüştüm galiba. Ama bu işler biraz detay isteyen işler. Ufak bir hatada cihaz tuğla olabilir. Uğraşıp başarılı olan oldu mu acaba?
  2. Uğur 9pro

Konuyu açsanız size zahmet
  3. Uğur 9pro

Hocam ben o konuları hiç bilmiyorum. Burada paylaşılan apk ve hint sürümü ile A12 den, A11 düşürmüştüm tek bilgim o
  4. Uğur 9pro

Bende hiç hata olmadı. İsterseniz ekran görüntüsü alarak buradaki üstatlara sorun. Yardımcı olacaklardır
  5. Uğur 9pro

Evet güzel olmuş, yardımcı küre ve akıllı kenar çubuğu gelmiş. Pratikleşmiş kısa yollar
  6. Uğur 9pro

Kullandığım cihaz oneplus 9 pro, bugün itibariyle updater ile android 13'e yükseltme yaptım. Ama imeilerim 1 ay sonra kapanacak. Malum android 11'e düşürmem gerekecek. Bir kez 12'den geri donüş yapmıştım. Peki 13'ten nasıl dönüş yapılacak?
  7. Uğur 9pro

Soru Oneplus 9 pro tuhaflıklar

Merhaba, sahibi olduğum cihaz: oneplus 9 pro(LE2121) Android 12, oxygen os 12.1 Cihaz her kapanıp açıldığında "bildirim alındığında ekranı uyandır" ayarını kendisi pasif yapıyor, sürekli ben aktif yapıyorum. Tamamen kapalıyken, şarja taktığımda cihaz açılıyor ve pin ekranında şarja devam ediyor...
  8. Uğur 9pro

Rehber OnePlus 9 Pro Android 12'den Android 11'e Dönüş Rehberi

Evet yaptım güncellemeyi ve android 12 kullanıyorum. 1 imei kapandı şu an diğerine geçtim bakalım
  9. Uğur 9pro

Yardım OnePlus 9 Pro imei hakkında

Benimde sim1 kapandı. Şimdi 2 yi kullanıyorum. Kapanırsa android 11 çekip devam edeceğim mecbur.
  10. Uğur 9pro

Yardım OnePlus 9 Pro imei hakkında

Ben uzatmayı 30 gün gördüm edevlette. Ayrıca cihaz kimin adına kayıt edilirse içindeki hat o kişiye ait olacak. Galiba 3 yılda satılamıyor cihaz
  11. Uğur 9pro

Rehber OnePlus 9 Pro Unbrick Dosyaları / Firmware İsimlendirmeleri

Buradan faydalanarak hint sürümü ile a11 e düşürdüm. Sabahında cihaz çok yavaşladı ve boştayken bile aşırı ısınıyordu. Tekrar A12 güncelledim ilk imei kapandı. Şimdi diğer imei kullanıyorum. Acil durumlar için telefona global a11 indirdim bekliyorum. Cıhaz model : LE2121
  12. Uğur 9pro

Soru Android 11 e gelen güncelleme.

Peki hocam cihazın ısınması ve ağır ekran hareketleri neden olabilir? Hint sürümü uygun yükleyin demişlerdi. Acaba başka sürüm denesem kurtulur muyum bu problemlerden?
  13. Uğur 9pro

Soru Android 11 e gelen güncelleme.

Merhaba, buradaki konulardan faydalanarak android 12 sürümümü android 11 e düşürdüm ve eski imeilerim tekrar geldi. 1 gün sonra görseldeki güncelleme geldi ama korkup kurmadım. 1) gelen güncelleme android 12 mi? 2) değilse kurayım mı? 3) eğer android 12 ise, gelen güncelleme hazırda bekleyip...
  14. Uğur 9pro

Rehber OnePlus 9 Android 12'den Android 11'e Dönüş Rehberi

Android 12 den 11 e sürüm düşürdüm. Eski imeilerim tekrar geldiler. 1 gün sonra ise ekte görseli bulunan güncelleme geldi. Bu güncelleme android 12 mi? Ayrıca telefon şu an çok kasıyor sebebi ne olabilir?
  15. Uğur 9pro

Rehber OnePlus 9 Pro Android 12'den Android 11'e Dönüş Rehberi

Cihazımdaki sürüm şu anda düşürülmüş android 11. Cihaza gelen, görseldeki güncelleme başımıza bela olan andorid 12 mi? Değilse güncellemeyi yapayım mı? Teşekkürler
Üst Alt