ufksfl kullanıcısının son içeriği

1. ufksfl

Rom Mi 8 SE Xiaomi.eu MIUI 11 v9.9.26 Beta ve V10.3.2.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Aynen bende aynı siteden öğlen indirip kurdum hiç bir sorunla karşılaşmadım.
  2. ufksfl

Rom Mi 8 SE Xiaomi.eu MIUI 11 v9.9.26 Beta ve V10.3.2.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Önceleri mantıksız gelmişti sonra bir çeşit ön güvenlik gibi düşünmeye başladım bende.
  3. ufksfl

Sanırm bende aynı sorunla karşılaştım ve şu şeilde hallettim. Ayarlar>Yüz verilerini yönet>kiliti açtıktan sonra kilitli ekranda kalsın, seçneğini pasif duruma getirdiğiniz de direk ana ekran açılıyor. Saygılar
  4. ufksfl

Yeni güncellemede Eu rom da yok, mi room 9.3.21 kurdum deneedim onda var fakat eu rom daha stabil olduğu için tekrar önce ki sürümüme dönüş yaptım.Eu rom dan güncelleme bekleyeceğiz.
  5. ufksfl

Bende şuan indiriyorum, açıkcası merak ettiğim bildirim geldiğinde ekran kenarında led ışık bildirimi olacak mı olamayacak mı sorusuydu ?
  6. ufksfl

Yardım Mi 8 SE Always On Display sorunu

Ne olay oldu şu işlem, eski bir samsung kullanıcısıyken adı edge kenar bildirim ekran ışığı.Yanılmıyorsam android 8 güncellemesi ile gelmişti.Sonuç olarak yazılım kısmında yavaş ama kararlı bir şekilde Mi kullanmaya devam .)
  7. ufksfl

Ben yükledim gözle görülür bir değişiklik yok dikkatimi çeken şeyler çağrı kayıtları oldu, kilitli ekranda sarj bilgisi yer alıyor bu da güzel bir hamle. Ayrca son iki güncelleme tam anlamıyla harikaydı, benim gözlemlediğim kadar. Saygılar
  8. ufksfl

Merhabalar; 9.3.7 yeni sürüm gelmiş güncelleyen oldu mu ? Açıkcası 9.3.1 den aşırı memnun kaldım ben. boyut 1.6gb karanlık modu güncellemesi , güvenlik güncellemesi ve camera güncellemesi mevcutmuş. Saygılar 1552038625 Hayırlı Cumalar bu arada...
  9. ufksfl

Zaten dosyanım uzantısı zip file, trwp den backup aldım onu gördü.Teşekkürler. 1551485239 Ona dikkat etmedim aslında, stabil den betaya geçişte formda bir çok yerde twrp üzerinden temiz kurılum yapmak daha iyi diyorlardı.Saygılar
  10. ufksfl

10.2.2 Stabil rom dan güncel beta roma temiz geçiş yaptım, ne yazık ki formda takip ettiğim izlediğim kadarıyla olan bir şey TWRP bende de silindi olsun dedim ve tekrar yükledim.Buraya kadar herşey normal telefon çalışıyor akışkan sürümde başarı olmuş.Fakat sormak istediğim cihaz içerisinde...
  11. ufksfl

Soru Mi 8 SE nasıl kullanıyorsunuz...

Umarım üzmez kabaca bi hesap yapsak 2$=6 ay bence makul :) Saygılar
  12. ufksfl

Soru Mi 8 SE nasıl kullanıyorsunuz...

Merhabalar ; Telefonu genelde kılıfsız kullanmak isterim fakat bir önceki telefonumda renkten dolayı kamera çevresinde boya kalkması görmüştüm.Şimdi kendi orjinal kılfını kullanıyorum fakat çok banel kılıf. aliexpress ten...
  13. ufksfl

Nasıl bir şikayet var ? Senin şikayetlerine nasıl denk gelmedim onu anlamadım, aşırı derecede memnunum.Atom parçalamasını beklemiyorum telefondan sosyal medya, bir kaç oyun artı bir günlük şarj olayı.Bunlarıda yeterince iyi yapıyor 10.2.2
  14. ufksfl

İyi ki stable romdan vaz geçmemişim, sanırım şuan için tek seçenek 10.2.2.0 gibi görünüyor. Saygılar
Üst Alt