ufkraider kullanıcısının son içeriği

1. ufkraider

Yardım Uygulama bildirim hakkında çok önemli lütfen yardım

Yok hayır whatsaap a girerken şifre koymamış ama whatsaap yeni guncelleme ile tek sohbet kilidi diye bir şey çıktı herhangi birinde varmı sohbet kilidi haliyle bilmiyorum 1688829166 Ustam gelmiş olmalı şu an
  2. ufkraider

1688828941 Yok hayır whatsaap a girerken şifre koymamış ama whatsaap yeni guncelleme ile tek sohbet kilidi diye bir şey çıktı herhangi birinde varmı sohbet kilidi haliyle bilmiyorum
  3. ufkraider

yani şöyle bu dediklerim WhatsApp bildirimleri kategorisinde gözüküyor yani whatsapp bildirimleri geçmişi içinde gizli uygulama bildirimi diyor 1688807063 yani şöyle bu dediklerim WhatsApp bildirimleri kategorisinde gözüküyor yani whatsapp bildirimleri geçmişi içinde gizli uygulama bildirimi diyor
  4. ufkraider

Soru Xiaomi MIUI indirici hakkında

Kolay gelsin MIUI downloader programında gizli özellikler bildirim geçmişinde whatsapp bildirim geçmişi bölümün de gelen normal whatsaap bildirimleri arasında gizli uygulama bildirimi neden yazar bilen yardımci olursa duacisi olurum teşekkürler
  5. ufkraider

Yokmu bu konu hakkında yorum yapabilecek
  6. ufkraider

Kolay gelsin iyi forumlar sorum şu MIUI downloader programında bildiğiniz üzere bıldırim geçmişlerini görmek te mümkün birinin telefonun da MIUI downloader programında bildirim geçmişinde arka arkaya gelmiş gizli uygulama bildirimi yazıyor bu ne demek bilen varsa açıklarsa çok sevinirim teşekkürler.
  7. ufkraider

Yardım Redmi note 11 gri kontrol panel

Yardımcı olurum ben değiştirdim
  8. ufkraider

Yardım redmi note 11 pro gcam

Güvenli Nerden indirebiliriz link verebilimisin
  9. ufkraider

Yardım Note 9 S için tavsiye camera programı..

Girdim modeli seçtim sorry file is not found dosyalar silinmiş şansa bak
  10. ufkraider

Yardım Cep telefon, yavaş internet sorunu hakkında.

Aynı sorun bendede vardı müşteri hizmetlerini aradım ayar yaptılar olmadı baktım hattın altı çizik nede olsa 10 senelik var 35 TL ye yenisini çıkarttım sorun düzeldi.
  11. ufkraider

Yardım Note 9 S için tavsiye camera programı..

Selamın aleyküm arkadaşlar konu başlığında belirttiğim gibi GCam olur note 9s ayarlı GCam programı bildiğiniz kullandığınız varmi linkiyle bana onerenilecek arkadaşlardan tavsiye, yardım bekliyorum.
  12. ufkraider

Çözüldü Güncelleme Sonrası Telefon Kasmasına %1000 Çözüm! ROM veya Sıfırlama olmadan!

1633281202 Bunların hangisini yukluyoruz acaba telefon redmi Note 9 s
  13. ufkraider

Rom [MIUI 12] [Port] [Curtana] MIUI Pro 20.8.20

Nasıl bir rom kullanan kuran varmı?
Üst Alt