udalas kullanıcısının son içeriği

1. U

Çözüldü Amazfit bip Connect APP to update

İki güne bir bağlantı kendiliğinden kopuyor. Neden bir türlü çözemedim. Bağlantı koptuktan sonra saati sıfırlamadan geri bağlayamıyorum. Çözen varsa yardımcı olmasını rica ederim.
  2. U

Diğer Orjinal Yedek Parça

Mi A2 Lite için orjinal yedek parça temin edebileceğimiz bir yar varmı dır?
  3. U

Yardım Gelen Arama Görünmüyor.

Merhaba kardeşim oneri icin teşekkür ederim fakat benin MiA2 Lite de ayarlardan sonra kilit ekranı & Parola diye bir yer yok. Güvenlik menüsü altinda anlattığına uyan bir kısım var ve orası da açık.Yes~~ 1554313439 Kardeşim çok sağol menüler aynı değil ama yönlendirmen işe yaradı. Nasıl oldu...
  4. U

Olmadi ne yaptimsa olmadi. Bu sorunu sadece ben mi yaşıyorum anlamadım
  5. U

Merhaba Değerli Dostlar. Şöyleki telefonuma arama geldiğinde telefonum çalıyor ve titriyor. Fakat ekran uyanmıyor. Tuş kilidini açıyorum, telefon çalmaya ve titremeye devam ediyor. Gelen aramayı cevaplayabilemem için açılması gereken ekran açılmıyor. Ekranı yukarıdan çektiğimde bildirimler...
  6. U

Soru Mi a2 lite alınır mı?

Mi A2 Lite Süper bir cihaz. Kullânabilene ama. Araştiracaksin, bulacaksin ,uygulayacaksin.İş sende bitiyor. Ben çok memnunum.
  7. U

Yardım Ekran Kırıldı

Ekranı taktığımda düşüncelerimi buradan paylaşacağım. Sıkıntı yaşarsam camı kırık ekranı tekrar takarım diye düşünüyorum. headbang~~
  8. U

Yardım Ekran Kırıldı

AliExpress te ekran buldum 100 TL değişimi kendim yapabiliyorum. Canımı sıkan şey garanti güme gidecek. 100 TL'ye aldığım ekran orijinaline yakın olsa yeter. Bir aya ekran geliyor. Mecburen değiştireceğim. Umarım kimsenin başına gelmez. Teşekkürler. 1553356437 Çok doğru diyorsun kardesim. Ama...
  9. U

Yardım Ekran Kırıldı

Değerli arkadaşlar. Bugün telefonumu elimden düşürdüm ve ekran kırıldı. 1 aylık cihaz. Ne önerirsiniz. Yardımlarınızı bekliyorum.
Üst Alt