ud8688 kullanıcısının son içeriği

1. U

Rom Redmi Note 8 Pro Global Kararlı V12.0.2.0.QGGMIXM İndirme Bağlantısı

Hocam bunların hepsi pazarlama stratejisi.. adamlar güncelleme getiriyorlar ama eksik hiç getirme daha iyi... Şarj gidecekse de bu kullanıcının bileceği bir iş olmali istersem kullanırım istemezsen kullanmam özellik kısıtlaması nedir yahu..
  2. U

Ekran da neden yanma yapsın biraz saçma geldi. Evimiz de kullandığımız bilgisayardan TV ye kadar çoğu IPS ekran zaten... hareketli goruntulerdem yanma meydana geliyor olsaydı şu anda hepimizin bilgisayarı paramparça olurdu. Ayrıca benim bildiğim yanma sorunu daha cok oled / amoled ekranda olur...
  3. U

Dün miui12 güncellemesi RN8P cihazıma geldi ve yükledim ama süper wallpaper gelmedi bu özellik bu cihazda yok mu yoksa başka bir yöntemi var mı?? yuklenen rom: V.12.0.2.0QGGMIXM
  4. U

Yardım Redmi Note 8 pro miui12 hiç gelmeseymis iyimiş.

Teşekkür ederim... bildirim cubugu menüsünden yeni kontrol merkezini kullan özelliğini qktiflestirince sorun cozuldu.
  5. U

Yardım Redmi Note 8 pro miui12 hiç gelmeseymis iyimiş.

Selamlar dün itibari ile redmi note 8 pro cihazıma miui12 güncellemesi geldi bı hevesle kurdum. Ama yukardan aşağıya surukleyerek gelen kontrol menüsü hala eskisi gibi değişmedi... Süper duvar kağıdı yok... animasyonlu Always display diyorlardı o da yok... Sorun benim telefonda mi yoksa redmi...
Üst Alt