ucrswingman kullanıcısının son içeriği

1. ucrswingman

Yardım Mi9 Se "Fasboot Modunda Ki̇li̇tleni̇yor" Androi̇d 10 Aosp Romlar Yükleyi̇nce

Çok teşekkür ediyorum buldum birazdan deneyeceğim aosp rom kurulumunu.
  2. ucrswingman

Yardım Mi9 Se "Fasboot Modunda Ki̇li̇tleni̇yor" Androi̇d 10 Aosp Romlar Yükleyi̇nce

Vbmeta nedir tam olarak? 1593329883 Xiaomi Mi 9 SE | Bootloader Açma, TWRP Kurma ve Root Atma - Tech in Deep buradaki içerik yardımcı olur mu?
  3. ucrswingman

Merhabalar mi 9 se cihazım custom rom yükleme yapacağım zaman twrp ile flashladıktan sonra fastboot moduna atıyor mecburen mi flash tool ile kurtarma yapıyorum. Yüklü sürüm miui 12 beta twrp yüklüyorum format data yapıyorum fw dosyası ve (derpfest,pixel,crdroid üçünü de denedim )rom flashlama...
  4. ucrswingman

Yardım Mi8 se modem dosyası gelecek mi?

tesekkürler son miui 12 ile düzeldi galiba problem
  5. ucrswingman

Yardım Mi8 se modem dosyası gelecek mi?

Mi 8 de cihazda son gelen beta güncellemeleri sonrası modem dosyası tamamen gitti. Cihazda imeiler görünmüyor. Bilgisi olan yazabilir mi acaba?
  6. ucrswingman

Rehber [Mİ8SE] Android 10 Yeni Sorunsuz Modem Dosyası

Çok zor görüyorum o ihtimali yeni güncelleme ile modem tamamen gitti. İmeisiz telefon olarak görüyor. Ben çoktan pixel experience Roma geçtim.
  7. ucrswingman

Rehber [Mİ8SE] Android 10 Yeni Sorunsuz Modem Dosyası

İlgilenen olur mu bilmiyorum son güncelleme ile modem dosyasını okumuyor bile cihazdaki imeiler silinmiş gibi davranıyor. Muhtemelen düzenlenmiş modem dosyası yeni güncelleştirme ile geçersiz halde sistem okumuyor. Yani qnc dosyasını bu sürümden IMEI repair yapmamış bir cihazdan çekip yeniden...
  8. ucrswingman

Rehber MI 8 SE v9.5.16 Modem Dosyası Yükleme Aracı - Şebeke Sorunu Çözümü [ PC / TWRP ]

Android 10 güncellemesi yaptıysanız su konuya bakın sorunun çözümü burada 1585327493 https://forum.miuiturkiye.net/konu/mi8se-yeni-sorunsuz-modem-dosyasi.71075/page-2#post-826051
  9. ucrswingman

Alış Mi 8 Se

Aynı zamanda en fiyat performans ürünü cihazlarından birisi
  10. ucrswingman

Rom [ROM] [OFFİCİAL] [10.0] EvolutionX 4.0 Sirius

hocam bilgi için çok tesekkürler bence bu konuyu bir başlık içersinde rehber olarak anlatmalısınız... aosp romlardaki en büyük sıkıntı kamera sorunuydu.
  11. ucrswingman

kamerasında portre sorunu var mı ?
  12. ucrswingman

Ben havoc os ile denedim onda da portre modunda kameraya baglanilamiyor hatası aldım.
  13. ucrswingman

ben de test ettim en ufak sorun yok
  14. ucrswingman

tesekkürler her sey için
Üst Alt