Ucanpembekopekbaligi kullanıcısının son içeriği

1. U

Yardım 2 günlük mi 5 prime pil performansı (fotoğraflı)

Arkadaşlar 2 gündür mi5 prime kullanıyorum şarjın yetmediğini duymuştum ama bana aşağıdaki veriler pek yeni bir telefon verisi gibi gelmedi bakarmisiniz. (Agir kullanım verileri değildir. Wp/google/youtube/müzik verilerdir)
  2. U

Yardım Miui 9 ne zaman ROM'suz cihazlara ne zaman gelicek?

Anladım abicim yani telefonumun sürümü normal değil mi?
  3. U

Yardım Xiaomi Mi5 Prime Güncelleme Sorunu

Yani kardeşim cihazında bir sorun yok değil mi?
  4. U

Yardım Xiaomi Mi5 Prime Güncelleme Sorunu

Dostlar telefonu alalı 3 gün oluyor. Hepsi buradadan aldım geldiğinde Android 7 Miui 8.2.2.0 Kararlı geldi. Anladığım kadarıyla 8.5 çıkmış miui9 çıkmadan önce lakin güncelleme yerinde güncellemeyi görmüyor acaba ne yapmam gerek? (Bir linkten 8.5 indirdim kurarken hata verip "other reason" dedi)
  5. U

Bu arada kardeşim seçtiğinde other reason diyor ne yapmam gerekiyor ?
  6. U

Kardeşim telefonumun 8.2.2.0 da kalması sorunlu olması anlamına mı geliyor ?
  7. U

Garantisi bir sıkıntı olur mu? Ve Türkçe mi acaba?
  8. U

Yardım Bildirim ledi (Mİ5)

sadece geldiğinde 1 kez yanıyor sürekli yanma olayı çalışmıyor ne yapmam gerek
  9. U

Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi bilginiz varmı ?
  10. U

Yardım Bildirim ledi (Mİ5)

Arkadaşlar Xiaomi Mi5 Primeda bildirim ledlerini açtım lakin lg veya samsunglardaki gibi sürekli yanıp sönmesini istiyorum. Bazen 1 kere yanıyor bazen ise hiç yanmıyor ne yapmam gerek?
  11. U

Yardım Xiaomi mi 5 Prime Kırılmaz Cam Önerisi

kardeşim şuanda aynısını arıyorum bende senin gibi yeni aldım hatta dün geldi :) telefonla beraber kılıf ve ekran koruyucuda aldım lakin kılıf ekran koruyucuna baskı yapıp çatlattı şimdi yeni bir koruyucu almayı düşünüyorum aklımda 2 tane var ikiside hepsiburada da 5 yıldız almış 1 CaseUp...
  12. U

Yardım xiaomi mi5 prime ısınma sorunu

Bu batarya şişmesine ve ekran saramasina yol açmaz mı peki ?
Üst Alt