uahsnemre kullanıcısının son içeriği

1. U

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Xiaomi mi 11 t İmei repair işlemi yapıldıktan sonra telefon çekmemeye başladı hat full çekiyor olarak gözüküyor ama biri aradığında ulaşamıyor bunu ara ara yapıyor ücreti nedir acaba
  2. U

Soru Mi8 hard reset de imei gider mi

İmei atılmadı sadece pasaport kaydı yapıldı. Hard reset yapsam gitmez dimi
  3. U

Soru Mi8 hard reset de imei gider mi

Mi8 128 gb mıuı 11.0.6.0 kararlı romdayım bu zaman kadar ne root attım ne de rom telefonu ayarlardan yerine hard reset atsam imei gider mi ?
  4. U

Rom Mi8 Resmi Global Kararlı Rom İndirme Bağlantıları

Benim telefon mıuı 11.0.6.0 kararlı ve bundan 1 ay önce 8 saat ekran süresi alırken şimdi 4 saat ekran süresi anca alıyorum. Mıuı 11.0.3.0 e geçsem bi fark olur mu sizce geceyim mi
  5. U

Yardım Haylou gt2 cızırtı geliyor

Daha 3 gün önce aldığım haylou gt2 kulaklıkdan müzik dinledikten sonra müzik durunca bi cızırtı geliyor aynı şey herhangi bi video yada ses dinlediğimde de oluyor. şarj için kutuya koyduğum zamanda bi cızırtı çıkıyor bu cızırtıyı anca kulağıma yaklaştırınca duyabiliyorum. Üründe mi bi sorun var...
  6. U

MIUI 11 MIUI 11 2.ETAP Dağıtılmaya başladı, (Güncel)

Ben 5 dk önce mi8 de aldım güncelleme ama şuanda wifi çalışmıyor. Wifi açık gözüküyor ama wfileri listelemiyor MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. U

Soru Miui 11 wifi sorunu

Bugğn gelen güncelleme ile mi 8 telefonumu miui 11 e güncelledim. Ama telefon açıldıktan sonra wifi açık gözüküyor ama hiç bir şekilde wifileri görmüyor. Bunu nasıl çözerim
Üst Alt