tzftw kullanıcısının son içeriği

1. T

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Merhaba, havuza düşen mi9t için anakart değişimi yapıyor musunuz?
  2. T

Rehber Redmi Note 9 Pro(Joyeuse) Mıuı 12 Kararlı Eu Rom Kurulum Rehberi Resimli Ve Videolu Anlatım

Dostum uzun zamandır global 11.0.4 rootlu kullanıyordum, hatalar yüzünden telefondan sıkılmıştım. Sayende eu roma geçip rootladım. Telefon mis gibi oldu, Allah senden razı olsun.
  3. T

Rehber Redmi Note 9 Pro(Joyeuse) Mıuı 12 Kararlı Eu Rom Kurulum Rehberi Resimli Ve Videolu Anlatım

Selamlar, global 11.0.4 sürümünü rootlu kullanıyorum. Veri kaybı yaşamadan eu rom'un son sürümünü kurup root yapabilir miyim?
  4. T

Rehber Redmi Note 9s - Magisk ile Root

yarıyor.
  5. T

Yardım Kamera Bağlanılamıyor Hatası Hk

kullandığınız rom nedir?
  6. T

Sohbet Redmi Note 9 Pro Kullanıcı Yorumları

Telefonu iki haftadır kullanıyorum, genel olarak çok memnunum. Rootlayıp adaway, greenify ve link2sd kurdum. Kamerası ve performansı çok başarılı. En memnun olduğum özelliği pili. Dün sabah işe gitmeden önce şarjdan çıkardım ve şu an saat 17:50'de yüzde 17 gibi bir şarjı var. Eksi olarak...
  7. T

estağfurullah, teşekkürler.
  8. T

dolby digital'i nasıl yüklediniz?
  9. T

Teşekkürler, o zaman sadece fastboot ile güncelleme yapıp ardından twrp ve magisk kuruyorum. Teşekkürler.
  10. T

Rica ederim, EFS yedeği nedir? nasıl alınır? Bir de şunu sormak istiyorum; telefonu güncelleyeceğim zaman Magisk'i açıp "kaldır" ı seçersem root gidecek o zaman telefonu fastboottan güncelleyip tekrar twrp yardımıyla magisk kurarsam bir sorun olmaz değil mi? Yani telefon hem güncel yazılım...
  11. T

Merhaba, Hepsiburada'dan aldım, cihaz joyeuse, panel tianma. Sadece root için twrp kullandım magisk yükledim. Curtana twrpsi olduğu için joyeuse güncellemeye izin vermedi. Custom rom denemedim.
  12. T

Merhaba, bootloader kilidini açtıktan sonra cihazı fastboot üzerinden güncelledim daha sonra buradaki anlatım sayesinde rootladım. Şu an güncel yazılımla rootlu bir şekilde sorunsuz kullanıyorum. Bundan sonra güncelleme gelirse fastboot üzerinden güncelleme yapabilir miyim? Yoksa önce rootu...
  13. T

Teşekkürler, bugün arayıp parça değişimi veya cihaz değişiminden hangisini tercih edersiniz diye sordular. Cihaz değişimi isteyince faturayı mail olarak göndermemi istediler, gönderdim haber bekliyorum.
  14. T

Sağol. Aynı durumdayız, curtana twrpyi kurup root yaptım. Sonra güncelleme geldi, joyeuse güncellemeyi yapmama müsaade etmedi twrp. Ben de bir çılgınlık yapıp curtana güncellemeyi kurdum cihaz ne açılıyor ne fastboota ne de recoverye giriyor. Servise götürdüm, cihaz değişimi olacak.
  15. T

arkadaşlar sağolun joyeuse cihaza curtana yazılımı yükledim, cihaz brick oldu, bugün genpa'ya götürdüm.
Üst Alt