Tycoon kullanıcısının son içeriği

1. T

Yardım Poco x3 pro konuşma esnasında bi gariplik var?

Xiaomi telefonlarında VoLTE ayarlarda bulunmayabilir. Bu kod *#*#86583#*#* ile VoLTE’yi Xiaomi telefonlarında etkinleştirebilirsiniz.
  2. T

Mod Xiaomi'de Dolby Atmos kullanmak isteyenler için kurulum

Dostum yenisi için baglanti link i adminlerimiz kizmazsa ekleyeyim https://forum.xda-developers.com/t/6-0-11-0-magisk-dolby-digital-plus-upd-20200519.3868192/
  3. T

Satış Xiaomi Redmi Pro 64 GB Silver

Dostum batarya ile alakalı değildir rom değiştirmenizi tavsiye ederim miui 9 batarya perfonmansı fena değil ancak miui 10 un batarya performansından memnun kalmadım günü anca çıkarıyor. Forum da rom değiştirme rehberi mevcut.
  4. T

Yardım A2 Lite 32 gb

Recorder 7.0 (Android 7.0+) By Xiaomi Inc.
  5. T

Haber MIUI 10 Global Beta 8.8.2 Güncellemesi Geri Çekildi!

İncelerken böyle bir siteye ulaştım belki incelemek isteyebilirsiniz üstadım MIUI 10机型公测下载 - MIUI官方网站
  6. T

Yardım Xiomi redmi pro güncelleme durduruldu

Çin sitelerinden miui 10 çin sürümlerinin olduğu bir site buldum aralarında redmi pro da var ama türkçe yok içinde denemek isteyen olursa MIUI 10机型公测下载 - MIUI官方网站
  7. T

Soru Redmi Pro Güncelleme Sorunsalı

Rehber - Redmi Pro için Xiaomi.eu (MultiRom) ROM Yükleme Rehberi
  8. T

Yardım Mi router 3 Cep Uygulaması Çalışmıyor

Mi wifi uygulamasını ve router güncellemesini yaptım aynı sıkıntı bende de başladı.Miwifi nin çin güncel sürümünü yükleyince ve router den bölgeyi çin seçince düzeldi ama çin sürümünde ingilizce yok ezbere uğraşıyorum:-)
  9. T

Rehber Redmi Pro için Xiaomi.eu (MultiRom) ROM Yükleme Rehberi

Evet dostum güncelleme olmamış..
  10. T

Rehber Volte Etkinleştirme Turkcell ve Vodafone

önceki yazılarda mediatek işlemciler için çözüm var yazısını gördüm ama denemeler sonuçsuz kaldı var mıdır bir çözümü olan arkadaşlar ? qpst telefonu bir türlü tanımadı. dosyaları telefona kopyalıyamıyorum..
  11. T

Rom Redmi Pro Miui 9.3 EU Haftalık ROM

Türkçe dil var 1 önceki sürümün bazı bug ları düzeltilmiş.
  12. T

Soru Redmi pro ve miui 9

Geldi miui 9 7.10.19
  13. T

Soru Xiaomi video uygulaması virüs içeriyormu.

Archos video ve mx kurdum ikiside çok daha başarılı:-)
  14. T

Soru Xiaomi video uygulaması virüs içeriyormu.

uygulamayı twrp den kaldırıp başka bir video programı kullansam içim daha rahat edecek gibi :)
Üst Alt