TwoEasy kullanıcısının son içeriği

1. T

Yardım Mi Roomda İkon Sorunu

Hocam uyguladım zaten internetteki limitless temasını indirdim tekrar, global romda simgeler normal halindeyken bu romda uygulandığımda resimdeki hale dönüşüyor
  2. T

Hocam zaten temalarda varsayılan limitless olarak gözüküyor ama ikonlar bu şekilde ben de anlayamadım olayı 1544116613 Tabi hocam atmaya çalışacağım 1544117673 Yardımcı olabilecek yok mu? EU romda miui_mods_iconsdan değişiklik yapabiliyorum fakat bunda değişiklik yapılmıyor
  3. T

Mi roomu yükledikten sonra ikonlar bu şekilde oldu fakat gerçek limitless temasında ikonlar daha farklı. Nasıl eski haline çevirebilirim bu ikonları? Kullananlar yardımcı olursa çok sevinirim
  4. T

İnceleme MIUI 10 - 8.11.1 Global Beta Güncelleme Değişiklikleri (Yayınlandı - Linkler Eklendi)

Hocam Mi 5S global beta 8.9.20 android 7 sürümünü kullanıyorum, normalde güncellemeyi direk indirip twrpden üstüne kuruyordum fakat bu haftaki rom android 8 olduğu için farklı bir işlem yapmama gerek var mı cevaplarsanız çok sevinirim
  5. T

Haber Mi 5s'inizi hızlandırın!

Global beta 8.7.26 üzerine kuracağım dediğiniz gibi miui 10da daha iyi performans verebilir 1532964049 Hocam forumda custom romlarda çalışmadığı yazıyor
  6. T

Sadece oyun oynarken gaminge alacağım çünkü asphalt 9da bile kasma oluyor. Normal zamanda balancedde 4 çekirdek açıksa çok daha iyi. Teşekkür ederim cevabınız için
  7. T

Siz denediğinizde 4 çekirdek açıldı mı? Herhangi bir değişiklik olmadıysa boşa uğraşmayayım hocam
  8. T

Altta yorumlarda twrp olsa bile cihazı sıfırlamayı öneriyor gerek var mı ki?
  9. T

Mod MI5S_Thermal_Mod [Magisk_Modülü]

Hocam çok sağolun cihaz uzun süredir 4 çekirdek çalışıyor daha önce asphalt 8de cihaz ısınınca kasmalar yaşıyordum şuan yağ gibi
  10. T

Mod MI5S_Thermal_Mod [Magisk_Modülü]

Hocam siz denediniz mi cihazda herhangi bir problem çıkardı mı
  11. T

Soru Mi 6 için 1080p 60FPS gelmeyecek mi?

Evet başlattım yeniden fakat benim cihaz mi 5s ondan olmuyor sanırım
  12. T

Stock kamerada işe yaramadı hocam ne yazık ki
  13. T

Hocam hangi modül konuda bulamadım?
  14. T

Rom MIUI TR - 9.7.25 [Miui10]

Ekran görüntüsü ile ghost screen olup olmadığının görünemeyeceğini bilmiyor arkadaş. Yazılımsal bir problem yani merak etmeyin. Yeni güncellemeyle düzelir.
  15. T

Rehber 4 Çekirdeği Aktif Etme

Hocam programda 4.çekirdek zaten açık gözüküyor ama cpu-zde sadece çift çekirdek aktif. Yani gösterdiğiniz ayar işe yaramadı ne yapmam lazım
Üst Alt