turksohbet kullanıcısının son içeriği

1. turksohbet

Rom NitrogenOS 13 Poco x3 NFC

Yaklaşık 2 haftadır kullanmaktayım gayet memnunum gayet stabil bir rom pil konusunda üzmedi. Rom Link: İNDİR Oyun peformansıda gayet iyi akıcı. Pubg oynuyorsanız alttaki 90 fps magisk modülünü kurup oynamanızı tavsiye ederim. POCO X3 NFC NİTROGEN OS 13 GAMEPLAY VİDEO GAMEPLAY VİDEOSU Pubg...
  2. turksohbet

Rom Custom rom önerisi

Birde oyunlarda akicilik Daha uzun batarya omru Reklam yok \ İzleme yok Miui gibi sebebsiz yere arka planda yüzlerce programi calistirmaz rami somurmez Daha az isinma sorunu
  3. turksohbet

Sohbet Comnet Verileri Sızmış

Türkiyede 65 Milyon insanın kimlik bilgileri dolaşıyor internette alışkınız.
  4. turksohbet

Soru Poco X3 Nfc Antutu Puanim

İlk kez antutu testi yaptim 407133 puan verdi sizce nasil bu değerler?
  5. turksohbet

Soru Isınma, kasma ve şarjın hızlı bitmesi

Chatgpt kisa ve öz konuşmuş :D
  6. turksohbet

İpucu Pubg Mobile Fps & Performans Magisk Modülleri

90 FPS MODÜL LİNK: Unlock 90FPS (1) Ekraniniz 120hz. Desteklemiyorsa 90fps aktif etmeyin.. E SPOR MAGİSK MODÜL LİNK: https://www.mediafire.com/file/lnqhc75mqopj5bm/Esport+Gaming+3.0.zip/file Ben 12.0.7.0/Android 10 Miui Surumuyle Denedim Çalıştı 11,12,13 surumlerinde calisip...
  7. turksohbet

Soru POCO X3 IMEI Repair mevcut mu?

RSA hakkinda pek bir bilgi sahibi degilim hocam. O yuzden size yanlis bilgi vermek istemem x3 pro kullanmadigim icin. Kusura bakmayin yardimci olamadim
  8. turksohbet

Yardım POCO X3 pro bı anda dokunmatik gitti

Hocam dokunmatik lens degisimi yapariz dedi istanbuldaysa gelsin magazimiza bakalim dedi
  9. turksohbet

Rom redmi note 10 pro en iyi rom

Hizli sarj sorunu crdroidde var hocam sadece
  10. turksohbet

Miui sitesinden istediginiz miui surumun RECOVERY dosyasini indirip twrp ile yukleyebilirsiniz geri. Wipe cache 4 tiki unutmayin.
  11. turksohbet

Rom Crdroid Güncelleme twrp ile nasıl güncellerim?

Paranoid Android veya pixel experince tavsiye ederim 1691314152 Paranoid android kurdum ole bir sorun goremedim gayette hizli sarj ediyor. Crdroid'de yasadigim yavas sarj bir cok kisi yasadi.
  12. turksohbet

Hocam custom rom atmayi denedinizmi hic? Asagida kendimde kullandigim custom rom var denemediyseniz birde custom rom atin ole deneyin. wipe cache yaparken twrpde datayida isaretlemeyi unutmayin https://paranoidandroid.co/vayu/topaz-stable-1.1
  13. turksohbet

Tanidik bir telefoncu var istanbulda sizin icin soracagim. En azindan ariza hakkinda bilgi almis oluruz tekrar donus yapacagim size.
  14. turksohbet

TWRP NASİL YUKLENİR: TWRP İLE ROM NASİL YUKLENİR: REDMİ NOTE 10 PRO TWRP: Xiaomi Redmi Note 10 Pro ROM ONERİM: https://get.pixelexperience.org Umarim faydali olur..
Üst Alt