turknet33 kullanıcısının son içeriği

1. T

MIUI 13 Redmi Note 9 brick, bootloop, MIUI 13 çökme, OEM kilidi kırma, twrp yükleme, custom rom yükleme

merhana redmi note 9 cihazı miui13 ile bootlop oldu nasıl çözebiliriz
  2. T

https://forum.miuiturkiye.net/konu/redmi-note-9-10x-4g-yetkili-hesabi-atlamak-unbrick-mtk-bypass-...

https://forum.miuiturkiye.net/konu/redmi-note-9-10x-4g-yetkili-hesabi-atlamak-unbrick-mtk-bypass-auth.105101/page-8#post-1416071 SELAM BU KONU İÇİN DMDEN YARDIMCI OLURUM DEMİŞSİN YAPTIRDIM TOOLS İLE OLDU TELEGRAM WP YADA NO KAYDEDEBİLİRİM BENİMKİ A2 NOTE9 BİLMİYORUM
  3. T

Rehber Redmi Note 9/10x 4G / Yetkili Hesabı Atlamak / Unbrick / MTK Bypass Auth

denedim işe yaramıyor cihaz güncellerken botloop oldu tuşlar işe yaramıor basınca pc görüyor 4 5 saniye sonra gidiyor
  4. T

Servis Hizmeti Xiaomi Mi Account Bypass Servisi

merhaba note9 cihazı miui güncellemesi aldıktan sonra bootlop oldu kilit açıkmı bilmiyorum cihaz abimin yurtdışı cihazı fastboota girmiyor arka kaoak açık fiyat ne olur
  5. T

Yardım Şarj ışığı yanıp sönüyor

ustam bendede olmuştu kronik sorun kendiliğinden düzeldi birde telefona giren ucu ters çevir bende öyle şarj etmişti oda olmazsa 3a adaptör ile dene
  6. T

Yardım telefon hiçbir şekilde bilgisayarda görünmüyor

usb hata ayıklama kapalı olabilir fastboot alıp pcye bağla görmezse kablonun telefona giren kısmını tesr çevir öyle dene bazen öyle sorun oluyor borddan kaynaklı yine görmezse edl mode alınıp rom atılacak a2 kolay kolay bozulan bi cihaz değil ama nasıl başardınız bilemedim
  7. T

Rom [Mi A2][Android 9.0] MIUI 11 Stabil Rom V.11.0.2.0 [ PORT ]

android one çoğu custom romdan daha iyidir o kasmalar güncellemeden kaynaklıdır android one hem hızlı hem şarj uzun hemde kolay kasmayan rom bana göre ama bazı güncellemeler hatalı ve çok sade android one pie 7 saat ekran almıltım arka planda 60 uygulama açmıltım hiç kasmıyordu klavye sorunu...
  8. T

Yardım Xiaomi mi a2 düşük amperle şarj olma ve pc ye veri aktaramama sorunu

a2 lerde kronik arıza bendede 2 kez oldu ama kendı kendine düzeldi kabloyu takınca şarj etmiyordu kabloyu ters çevirip diğer ucunu takınca şarj etti 1 keresınde 1 gün sonra oldu diğerinde 1 ay şuan sorunsuz bu yazılımsal kronik sorun bence
  9. T

Yardım Xiaomi Mi A2 androidone yazısında takılı kalma sorunu

uzun süre kullandım hiç kasmadı hangiş sürümü kurduğuna bağlı android 10 da aralık ve ocak ayı sürümleri sorunsuz nisan sorunlu mesela diğerlerini bilmiyorum sana sorunlu olanlar denk gelmiş yada senın cıhazın işlemcisi ısınıyor olabılır
  10. T

Recovery Tüm Xiaomi Cihazlara Tek Tuşla TWRP Yükleme Aracı - Beta V2 Güncellendi.

dosya exe dosyası dosyayı kur deyince bat dosyaları çıkıyor cye içinde dll dosyaları var muhtemelen onları virüs görüyor olabılır
  11. T

Recovery Tüm Xiaomi Cihazlara Tek Tuşla TWRP Yükleme Aracı - Beta V2 Güncellendi.

muhtemelen sizin sunucunuzda sorun vardı antivirüs bimlemiş olabilir başka sunucu deneyin yada githup kodu varsa yazılımcı arkadaşa sorayım baksın istersen
  12. T

Sohbet Mi 6 rekor ekran süresi 2.5 yıllık

2,5 yıllık derken?
  13. T

antivirüs firması ile iletişime geçip çözebilirsiniz birde sunucuyamı bağlanıyor githup kodları varsa yazılımcı arkadaşa sorabilirim
  14. T

programı antivirüs yakalıyor dos programı değilmi bu neden virüslü gözüküyor
Üst Alt