TurkerTatar kullanıcısının son içeriği

1. T

Soru Bootloader kilit kapama hakkında

Cevaplarınız ve ilginiz için teşekkürler
  2. T

O halde kilidi kapatmanın bir yolu var mı acaba
  3. T

Çinden gelen çin menşeili bir xiaomi cihaza global rom yükledikten sonra bootloader kapatmak istiyorum mümkün müdür eğer mümkün değilse bootloader kilidi açık şekilde kullanmanın güvenlik açısından bir tehlikesi var mıdır
  4. T

Rom Poco F2 Pro / K30 Pro Evolution X OFFICIAL 5.9

Parmak izi yok bu romda aosp romların genelinde var artık güzel çalışıyor sonraki güncelleme de bu romda da olacak
  5. T

Soru One OS rom önerisi

Devre dışı bırakın sıkıntı olmaz
  6. T

Tema Harmony Of Orange Markette Yayında

Yüklemenin bir yolu var mı peki
  7. T

MIUI 12 Poco F2 Pro / Redmi K30 Pro OneOs Miui 12

One Os yeni sürüm var mı
  8. T

Tema Harmony Of Orange Markette Yayında

bölgeyi hindistan yaptım linke tıklayınca temalar yüklenemedi hatası veriyor
  9. T

Tema Bu Harika temayı bulabilir miyiz ?

Güzel temaymış link paylaşır mısın
  10. T

Soru Poco F2 Pro crDroid ROM Hakkında

12.2.1.0 kurmak zorunludur adımları eksiksiz uygulamalısınız crdroid 11 de ekran kilidi açarken kenarlar kırmızı oluyordu eğer o sorun çözüldüyse belki denenebilir
  11. T

Rom Costum romlar ve MİUİ romları

Yaklaşık 2 haftadır aosp extended kullanıyorum gayet güzel bir rom bataryası stabilligi özelleştirmesi falan güzel ben memnunum diğerlerinin de çoğunu denedim en çok bunu beğendim
  12. T

Soru [ROM][10.0][UNOFFICIAL] Pixel Experience and Plus for Poco F2 PRO

Ben kullandım iyi durumda kullanılabilir official ile arada pek bir fark yok
  13. T

Rom Hentai OS

Romu denedim kurulmuyor hata veriyor konuyu kapatabilirsiniz isterseniz site açıp güncellenince yeniden yükleme yaparız
  14. T

Rom Hentai OS

Hafta içi işlerden dolayı uğraşamıyorum ama hafta sonu kurup bir bakacağım
  15. T

Rom Hentai OS

Link sadece poco f2 pro için buldum onu bıraktım site açılmıyor şimdilik 1606985613 Hocam açıkçası ne demek olduğunu bilmiyordum senin yorumu gördükten sonra netten baktım şimdi ilginç çalışmalar varmış öyle yazıyor
Üst Alt