turkerifatih kullanıcısının son içeriği

1. T

Rom Android 11 Open Source Project Mi 6 Sagit - 23.12.2020

Hala bu rom yüklüyse bir şey sormak istiyorum. Tam ekran gezinme fonksiyonu çalışıyor mu acaba? Uygulamalar arası geçiş ve geri gitme hareketi vs.
  2. T

Yardım Google chrome sekme görünüşü

Chrome 'un yeni gruplara ayrılmış sekmeler özelliği. Adres çubuğuna chrome://flags/ yazıp sayfaya gidin. Arama kutucuğu var orada, oraya group yazıp arattırın. 7 ya da 8 tane alt alta özellik çıkacak. Hepsini tek tek disable seçtikten sonra altta yeniden başlatma kutucuğunu seçin. Eski haline...
  3. T

Gcam (18.08.20) Mi 6 GCam - Oreo-Pie - (En iyisi - Astro ve Light Painting - Mirror Selfie vs.)

Miui 12 beta da kurdum ve çalıştı. Önce modülü flashlayıp sonra uygulamayı kurunca ve ilk mesajdaki talimatları eksiksiz yapınca çalışıyor.
  4. T

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

Tebrik ederim
  5. T

Rom Android 11 Open Source Project Mi 6 Sagit - 23.12.2020

Bir kaç defa yükledim bu romu fakat tam ekran hareketlerini bir türlü çalıştıramadım
  6. T

İnceleme Neden Pixel Experience CAF Edition Kullanılmalı ?

Ben yükledim. Son derece akıcı ve yüz tanıma hariç çalışmayan özelliği yok. Tasarımda ufak tefek farklılıklar var. Bir de ekranın altında sürükleyerek uygulamalar arası geçiş yapabiliyorsunuz. Beta sürüme göre neredeyse hatasız. Kendisine uygun twrp xda da mevcut.
  7. T

Gcam (18.08.20) Mi 6 GCam - Oreo-Pie - (En iyisi - Astro ve Light Painting - Mirror Selfie vs.)

Eski sürümü kaldırıp sonra yüklenmiştim. Böyle oldu. Ayarlardan Hdr ayarlarını 7den 5e alınca düzeldi
  8. T

MGC_6.1.021_mi6_edition_v7.7 sürümünü kurdum. Hdr+ açıkken çekilen fotolar pembe-mor bir şekilde çekiliyor. Hdr+ kapalıyken renkler normal çıkıyor. Sizlerde de oluyor mu? Çözümünü bilen var mı?
  9. T

Rom Pixel Experince - Android Pie 9.0[Mi-6][Official][AOSP]

Wh Son sürümde WhatsApp ve duo gibi uygulamalarda karşıdakinin sesi gelmiyor. Benim sesim karşıya gidiyor fakat karşıdakinin sesi gelmiyor. Ne yaptıysam çözemedim maalesef.
Üst Alt