turkceses kullanıcısının son içeriği

1. T

Yardım Note 10 pro parmak izi aktif olmuyor

merhaba; sorunu bende birkaç ay önce yaşamıştım ve çözümü şuan henüz yok gibi görünüyor. Hatanın nedeni ise; Telefonda bir parmak izi kaydı varken, root ve rom yükleme işlemi yaparsanız persist kaynaklı sanırım permission hatası oluşuyor ve eski parmak izi database'sine yeni parmak izi...
  2. T

Yardım imei repair ve parmak izi hakkında

Aynıymış tecrübe ettim. Parmak izi hala çalışmıyor yanlız
  3. T

24 saat içerisinde; mi flash ile flash all yaparak; global ve eu romlar'dan; 11.0.11.0, 11.0.10.0, 11.0.5.0 kurup, kaldırdım. China rom 11.0.5.0 kurdum kaldırdım persist.img defalarca silip, kurdum ama olmadı. parmak izi oluşturamıyor cihaz. Google da arattığımda mi modellerinin hepsinde...
  4. T

Kısmet hocam, şu parmak izi olay can sıkıcı hal aldı bende.
  5. T

Ücretli destek verecek arkadaşı aramaktayım hala.
  6. T

Bayağı araştırıp bişeyler denedim ancak sonuç elde edemedim. ücretli destek verecek olan bulabilir miyim forumda acaba ?
  7. T

Fingerprint testte şu cevabı aldım :your phone has password can not enroll fingerprint information
  8. T

Şimdi tekrar global avrupa rom çekip dediğiniz gibi mi flash ile flass all yaparak rom attım ama aynı. parmak izi çalışmıyor görünüyor. Başka bir fikri olan varmıdır ? Birde ankara da imei repair yapan bulabilir miyim?
  9. T

merhaba, öncelikle yeni mi note 10 avrupadan aldım. Kararlı avrupa sürümü v11.0.11 yükledim. TWRP ve root ta yaptım fakat; parmak izi çalışmaz oldu. menüden oluşturmak istediğim de parmak izi oluşturulamadı. diye uyarı veriyor. TWRP ile locksettings file 'ları sildim ama çare etmedi başka...
Üst Alt