turkbey06 kullanıcısının son içeriği

1. turkbey06

Mod PurePerformances™X Golden Edition

Ben hayattayım şükür angel~~
  2. turkbey06

Rehber (ROOT)Xiaomi Pil Sağlığı Kernel

Benim cihaz patladı hatta akıllı saatim ve wifi ağıma bağlı bütün cihazlar aynı anda alev aldı siz denemeyin
  3. turkbey06

Tema iOs Concept Tema byTurkbey06 (24.02.2020)

insanların tepkisini ölçmek kaç kişi istiyor kaç kişi gerek yok diyor diye sizin gibilerde pusuda bekliyor çıksada yüklesek diye. Ben bilerek bütün temaları türkçe yaptım ingilizce olsa daha global olurdu ama ben türkçeyi seçtim sizin gibilerde çıkıp eleştirdi bendede heves kalmadı işin doğrusu...
  4. turkbey06

Tema iOs Concept Tema byTurkbey06 (24.02.2020)

Temayı 2 aylık süreçten sonra bir yola getirdim fakat yayınlayıp yayınlamayacağımı bilmiyorum yorumlara göre bakalım Ufak bir video https://streamable.com/ofwq14
  5. turkbey06

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

System/etc/hosts dosyasını gönderebilecek varmı
  6. turkbey06

Tema Herkes kullandığı temanın ekran resmini paylaşsın

Buda bendem https://streamable.com/zfmbyn
  7. turkbey06

Github sitesinde miuipro için Türkçe çeviriler hazır ama diğeri basitti güncelleme olan uygulamaları ekleyip paketliyolardi şimdi baştan sisteme özellikleri eklemeleri gerekecek
  8. turkbey06

Ana Başlık Xiaomi Mi 10 Kullanıcı Yorumları

Ekran kavisli olduğundan çerçeve yok gibi kılıf takınca biraz kalın ama göze batmıyor
  9. turkbey06

Sağol abim,mi10 aldım biliyorsun daha eu gelmedi root bile atmadım ama ilk fırsatta çalışmalara başlayacağım
  10. turkbey06

Ana Başlık Xiaomi Mi 10 Kullanıcı Yorumları

Cihaz 2 gün önce elime geçti. S20 ultra ve mi10 arasında kalmıştım. Mi10 tercihim oldu. 2 günlük deneyimim kesinlikle bu deneyimi yaşayın. Daha önce mix3 kullanıyordum bu cihaz bir başka. Herşeyiyle efsane olmuş kamerası ve özellikle ses performansı iki cihaz arasında kaldiysaniz kesinlikle mi10...
  11. turkbey06

Miroom,miuipro ve diğerleri hepsi eu'yu bekliyor hepsinin temeli eu. Romlar geri çekilince hepsi geri çekti. Neredeyse 1 aydır güncelleme yok ve boşa giden paramız. Skorpi ninde dediği gibi eu'dan şaşmamak lazım
  12. turkbey06

MIUI 12 [MIUI 12] [20.7.13] [CLOSED CHINA] Beta [Gecelik]

1 haftadir son betayi kullaniyorum. Lib dosyalari ve kernel disinda hersey degismis. Ama benim gibi bataryaya ve performansa onem verenler biraz uzulebilir tabi bu beta versiyonlarda normaldir olabilir. Uygulama giris cikislarinda kasmalar var ve tam ekran hareketlerinde bazen sorun oluyor. Miui...
  13. turkbey06

Yardım Redmi note 8 pro şarj hızlı bitiyor

Degerler boyle olsa daha mi iyi ? Degerler normal diyorsam sizin cihaz icin normaldir. Keyfine bak hocam takma kafana. Benim cihazimi soruyorsan mix3
  14. turkbey06

Dediklerimi deneyin tekrar bakalim
  15. turkbey06

Sarj %1 iken ekran suresine ve telefonu biraktiginizda gece sabaha kadar ne kadar sarj gitmis ona bakin. %5 icin yarim saat ekran gayet iyi
Üst Alt