Turgaykurumsal28 kullanıcısının son içeriği

1. Turgaykurumsal28

Soru Bu romu kullanan var mı?

11t pro icin miui 14 var mi suan
  2. Turgaykurumsal28

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Hocam s.a mi 8 cihazım wifi Bluetooth çalışmıyor entegre arızası yapılabilir mi kargolasam
  3. Turgaykurumsal28

Yardım Samsung Galaxy A12 (SM-A125F) Ekran kilidi

merhaba Samsung Galaxy A12 (SM-A125F) Ekran kilidi İçindekileri Silmeden Kırabilirmiyim Gmail vs sifrelerini bilmiorum Ekran kilidini Kırmam Gerekiyor Yardımcı Olursanız Sevinirim
  4. Turgaykurumsal28

Yardım Mi 9 Brick Oldu

Teşekkür ederim hocam ufi Dongle mi kullandı
  5. Turgaykurumsal28

Yardım Mi 9 Brick Oldu

Cihaza hiç bir şekilde görüntü gelmiyor com olarak görüyor mi filas saolsun forumdan bi arkadas ücretli yaptı
  6. Turgaykurumsal28

Yardım Mi 9 Brick Oldu

Mi 9 Brick Oldu arkadaslar cihazın bootloader kilidi acık mi flash ile edl moda alıp rom atmaya çalısıorum mi yetkli hesap istiyor bootloder acık oldugu icin bunun bi yolu yokmudur cihazı söktüm suanda lütfen yardımcı olursanız çok iyi olur başka telefonum yok
  7. Turgaykurumsal28

Yardım Wild Rift 120FPS Sorunu

Hocam Bende Arıorum Link Bulabildiniz mi Cihazım ROOT lu
  8. Turgaykurumsal28

Rom Mi 10T Pixel Experience Android 11 Rom

Bu romda orijinal kamerayı nasıl kurucaz G cam yüklü ekstra orjinal kamerası lazim
  9. Turgaykurumsal28

Yardım iOS yükleme

Günümüz Şartlarında Daha böyle birseyi basaran olmadi Ama hic birsey imkansiz degildir Yani Belki basaran biri cıkar Ama hackintosh gibi bi mantikla belki diorum okadar
  10. Turgaykurumsal28

Yardım Mİ 10T Twrp rom yüklüyorum açılmıyor, mi flashta flash sparse crclist error hatası veriyor

Kardeşim indirdigin romunniçine gir Flash all bat. Dosyadını düzenlede ve crclist yazan 2 datır olcak sil onları düzelicektir 1612825004 Hatayı kaldırmak için mi fladhda configrasyon na tıkla ve orda fastboot yazan yeri sil hatasız kurulum yapar
  11. Turgaykurumsal28

Yardım Mi 10 T Pro Telefonuma EU Rom kurdum netflix sorunu

1612710747 Evet usta hersey çalısıor sadece bu twrp ile çalısıor netfilix sorunuda kendi kendine belli bir zaman sonra çözüldü attıgım romda bu...
  12. Turgaykurumsal28

Yardım Mi 10 T Pro Telefonuma EU Rom kurdum netflix sorunu

Baktım fakat herkez apk kurun Die çözüm sunmuş ben o şekilde istemiyorum malesef
Üst Alt