Turancen kullanıcısının son içeriği

1. Turancen

Çözüldü Bir türlü bootloader kilidini açamadım :/

Selam telefon gelsin mutlaka deneyeceğim
  2. Turancen

Recovery [Android 10 / 9] Xiaomi Mi 8 - Twrp Tek Tuş Yükleme Aracı

Selamlar. pixel android 13 kuruluyormu bu twrp sürümde.
  3. Turancen

Mod Turkish-Ad-Hosts Magisk Modülü

Selam arkadaşlar, s20fe snap865 telime bu modülü yükledim sorunsuz çalışıyor, çok teşekkür ederim. 1706477225 Bende reklamlar gitti bu oyunda. :)
  4. Turancen

Çözüldü Bu cihazla uyumlu değil hatası çözümü (Netflix vs...)

Konu eski ama yazmak zorunda kaldım, aynen uygulama kapanıyor direk.
  5. Turancen

Mod Turkish-Ad-Hosts Magisk Modülü

s20fe telime modül olarak yükledim bakalım çalışacakmı :)
  6. Turancen

Haber Miui 11

Telimin ekranını tam 4 kez kırdım arkadaşlar, ne yapacağımı şaşırdım, şimdi satılışa çıkardım, adam akıllı orjinal ekranı bulamadım maalesef, istanbul kadıköy yada anadolu tarafında bilen duyan varmı aranızda,bu güncellemeden maruz kalmak istemem. Haberi duyunca çok sevindim, inşallah android 9...
  7. Turancen

İnceleme (iNCELEME) [9.0 PİE] [UNOFFİCİAL]RESURRECTİON REMİX v7.0 [Mido]By Escobar1945 (iNCELEME)

Romu yüklemek için bir gün uğraştım, onlarca twrp değiştirdim anca yükleyebildim, ilk yüklediği kendi kerneli sorunluydu, ethereyal 7.3.1 kernel yükledim 2.2 ghz overlocklu olduğu halde şarjı ve performansı çok iyi çalışıyor, benim telin ekranı kırık, bu halde baya iyi gidiyor, rom değiştirmeye...
  8. Turancen

İnceleme (iNCELEME) [9.0 PİE] [UNOFFİCİAL]RESURRECTİON REMİX v7.0 [Mido]By Escobar1945 (iNCELEME)

Evet sgs romdayim. Redmi Note 4X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. Turancen

Soru En iyi miui 9 rom hangisi

Veri kaybetmeden dönemezsin kardeş, dönsen bile salıklı çalışmaz. bende rom arıyorum şimdi, pixel9 ile miui 9 arasında kaldım :)
  10. Turancen

Teşekkürler deneyeceğim. Saolasin tekrar Redmi Note 4X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. Turancen

Pixel kullanmadım ama çoğu aynı olduğu için, buradaki yazılanların hepsini yaşadım, en çok çektiğim nokta son uygulamalar kısmında bütün uygulamalrı kapatan düğme olmaması. 1 aydır miui10pro 8.1 -8.11.8 sürümünü kullanıyorum gayet memnunum :D şimdi rom arayışına geçtim, sıkıldım miui arayüzden...
  12. Turancen

Madalya MIUI Türkiye Market Google Play'de Yayınlandı - Madalya Ödülünü Sende Al

Elinize sağlık be, ihtiyaç vardı :) emeğinize sağlık
  13. Turancen

Rom MIUI 10 EU Stabil/Kararlı Redmi Note 4/4X [Mido][V10.2.2.0][NCFCNXM][19.01.2019]

Bu tele pixel 9 rom cidden iyi yakışıyor hem şarj kısmında hemde kullanımda, aylardır miui rom kullanmıyorum. Artık ne bilim ihtiyacım kalmadı sürüm ile uğraşmakla, sorunsuz kullanmaya devam Emeğine sağlık yinede :)
  14. Turancen

Soru Gelecek güncelleme geçikmedi mi?

Android 8 den halen haber yok herhalde, miui 10 felan istemem adam akıllı çıksın yeter.
  15. Turancen

Rom [OFFICIAL] PixelExperience 11 Plus Edition (11.09.2021)

Teşekkür ederim inmeye başladı.
Üst Alt