tuncerfenerci kullanıcısının son içeriği

1. T

Soru Yeni Rom Mobil Bağlantı Sorunu

Yanlış hatırlıyor olabilirim ama bana öyle geliyor ki sanki MIUI 14 arayüzüne gecmeden önce böyle bir sıkıntı yok tu sanırım. Tekrar avrupa 12.5 surumune gecmeyi dusunuyorum birde oyle deneyim, ama daha once hiç yapmadım :)
  2. T

Dediğiniz gibi 3G'ye aldım aynı sorun devam ediyor, farketmedi, tekrar 4.5 G'ye geçtim. Telefonu acıp kapatında yarım saat 45 dk. kadar takılma olmuyor. sonrasında sanki belirli bir bellek doldurmuş gibi başlıyor duraklama, sanki kotasını doldurduğunda yavaşlayan internet gibi. 1688708955...
  3. T

Selam aleykum, arkadaşlar size bir sorum olacak bilgim olmadığı için sizinde tecrübeli olduğunuz için ssize sorma gereği duydum. Telefonumda son sürüm olanMIUI Global 14.03 kararlı 14.03.0 (SJZMIXM )rom var. Ama telefonumda gerek sosyla medya gerekse you tube olsun videolar duraklıyor 3-5 sanıye...
  4. T

Yardım Redmi note 9 pro Video duraklama

Arkadaşlar telefonda sosyal medyadan veya youtube den video izlerken 3-5 saniye duraklıyor sonra tekrar devam ediyor. İster kulaklıkla ister kulaksızla hiç farketmiyor. Aslında uzun zamandır vardı ama yazılımsal sorundur MIUI 14 gelirse sanırım düzelir dedim ama hala aynı, forma baktım ama çözüm...
Üst Alt