tuncayca kullanıcısının son içeriği

1. tuncayca

Yardım mi 13 hyperos a geçişte brick

Komut ekranı ile kur
  2. tuncayca

Soru Xiaomi 13 HyperOS Kuran Var Mı?

Kuruyorum. Hatta çocuklar hileli apk oyun indirip kuruyorlar
  3. tuncayca

HyperOS Xiaomi 13 Taiwan HyperOS Rom ve TWRP Yükleme

Denenmiş TWRP dosyalarını ekledim.
  4. tuncayca

Kırık değil de hot link koruması var yeniledim sitesinden Xioami 13 TW Full rom seçip indirin
  5. tuncayca

Anket 2024 yılında xiaomi 13 alınır mı

ilk duyrulduğunda beridir peşinde olduğum cihazdı. Ve çıkıncada yurtdışını aldım kullanıyorum. Küçük ebatta olması tercih sebebimdi. Daha küçüğü yok en azından Gen2 işlemci gücünde yok. Hyperos Taiwan rom ile kullanıyorum gayet memnunum. 256 yeterli ancak alabilirseniz 512 lik modeli alın. Eksi...
  6. tuncayca

betasını revoery ile veri kaybı olamadan twrp ile yükledim. Ancak stabil olanını aynı şekilde twrp üzerinden yükleyemedim. illaki fastboot yüklemek gerekti ondada sıfırlayarak yükledi.
  7. tuncayca

Fastboot Verileri koru şeklinde yüklenemiyor. Sıfırlamak gerekiyor.
  8. tuncayca

Rom Redmi Note 10S İçin En İyi Custom rom

ReonOs Tüm Sürümlerin Linki : ReonOS
  9. tuncayca

HyperOs Stable Rom çıkmış
  10. tuncayca

Şunu da unutmamak lazım. Güvenlik güncelleştirmeleri önemli. Herşey icon tema ve özelleştirme değildir. Ben şahsen yeni versiyonları sadece güvenlik güncelleştirmeleri için tercih ediyorum. Bu yüzden en iyi kabul edilen arayüz olan Samsung one ui bile belki 5 senede bir köklü görsel değişiklik...
  11. tuncayca

Ben Endonezya kullanırım daha seri ve stabil oluyor. 13 te Endonezya rom olmadığı için Tayvan rom tercih ediyorum Endonezya gibi sade ve stabil. Global yada eea rom pek bana göre değil gereksiz uygulaması çok fazla ama tercih meselesidir. Ayrıca tayvanda görüşme kaydı mevcut iş için görüşme...
  12. tuncayca

Soru HyperOS sürümü mü ?

Twrp ile
  13. tuncayca

Bendede yok. Çokta önemsemedim
  14. tuncayca

Hyperos Tayvan kurdum sorun yok
  15. tuncayca

Merhaba ilgili HyperOs Taiwan Romu Ayarlardan>Güncelleme Paketi Seçin ile yüklemeyi denedim hata verdi yüklemedi ancak TWRP üzerinden veriler silinmeden yükledim şimdilik sorun yok gibi. Tek beğenmediğim tarafı Google Tv youtube Music Meet gibi uygulamaları devredışı kalmıyor. Bootloader kilidi...
Üst Alt