Tuncay abi kullanıcısının son içeriği

1. Tuncay abi

Oyun X3 NFC için PUBG Mobile Sabit 88-93 FPS

Merhaba ben gfx tool ile pil performansı sifirlayinca 90 fps alıyorum fakat sizin dediğiniz gibi stabil degil ve aşırı derecede dalgalanmalar oluyor. Ve full droo yiyor. Merak ettiğim konular şunlar ben telefonuma imei attırdım o gidermi acaba .ayrica rom kernel vs yüklemesini de bilmiyorum...
  2. Tuncay abi

Tavsiye Poco x3 NFC oyun için rom arayanlar

Merhaba ben poco x3 nfc 128gb global kullanmaktayım. 1.si Pubg Mobile Kraftonla işbirliği yaptığında 1.7 sezonunda tüm gfx tool vs tarzı uygulamaların dosya erişimine kısıtlama getirdi.bir çoğunu denedim ama verimli sonuç alamadım.ayrıca her kullandığınızda genel ayarların tümü sıfırlanıyor...
  3. Tuncay abi

Rom MIUI 12.5.4.0 RJGMIXM Dağıtılmaya Başlandı

Bana bu sabah geldi +2 gb sanal ram arttirma olayini yaptim
  4. Tuncay abi

Soru Poco x3 Nfc pubg grafik sorunu

Aktif olarak oynuyorum gfx tool ile 60 fps oluyor.ben YouTube da bir videodan 90 fps dosyası buldum onu es dosya yöneticisi uygulamasi ile bir yere kopyalıdiktan sonra 90 fps oluyor.ultra vs de açıyor .60 ta 90 da ısınma kasma yok.ultrada isiniyor 1612185503...
  5. Tuncay abi

Oyun Pubg mikrofon sorunu

Merhabalar ben X3 128 GB aldım ve pubg oynuyorum ses problemi aslında oyunun problemi daha önce a2lite kullanıyordum ondada oluyordu.bu arada gfx ile 60 FPS..config ile 90 FPS alabiliyorsunuz.ultra ses ve grafiklerde aciliyor.kasma donma yok
  6. Tuncay abi

Oyun Pubg mikrofon sorunu

Sırf pubg için bu telefonu almayı düşünüyorum fakat bahsettiğiniz problem beni çok düşündürdü bu postu takip ediyor olacağım.ayrintili bilgi veya gelişmelerden haberdar edebilirseniz çok sevinirim
  7. Tuncay abi

Oyun Pubg için tavsiyeleriniz

Merhaba dostlar şuanda a2 lite 32 GB kullanmaktayim gfx toolla 60 FPS yaparak pubg oynamaktayim. Şu sıralar note 8 yada note 8 pro incelemelerine bakıyorum akıcı aşırı oynatan bir modele geçmek istiyorum youtubede bir çok video izledim ama forumdan kullananlar varsa görüşlerinizi deneyimlerinizi...
  8. Tuncay abi

Yardım istikrarsız pil

Tahminim güncellemeyle şebeke çekim gücü düştüğünden evinizin az çeken bir noktasına koyuyorsaniz sebeke gücü artıp azalırken pil tüketimi yaşanıyor olabilir ama dediğim gibi sadece tahmin
  9. Tuncay abi

Youtuber canlı yayın vs oyun videosu çekenler Elgato hs60(ti galiba) kullanıyor genelde bu aygıt...

Youtuber canlı yayın vs oyun videosu çekenler Elgato hs60(ti galiba) kullanıyor genelde bu aygıt ses ve görüntüyü bilgisayar ekranına vermekte kullanılıyor fiyatı yüksek fakat başka alternatifi olmayan bir cihaz
  10. Tuncay abi

Soru A2 Lite Ön kamera performansı iyi mi?

Arkadaşlar merhaba ilginç bir tespitim var bende 32gb çift tıklayınca uyanan versiyon var ve ön kamera çok kötü çamur gibi fakat eşime 64gb versiyonunu almıştık o çift tıklama ile uyanmıyor ve ilginç şekilde ön kamerası benimkinden oldukça daha iyi çekiyor arada uçurum denecek fark var enteresan...
  11. Tuncay abi

Yardım Kulaklık hoparlör ses sorunu

Arkadaşlar merhaba 32gb model telefonuma kulaklık takılıyken çağrı geldiğinde telefonun kendi hoparlöründen de zil sesi geliyor bu normal mi acaba eski kullandığım Lg telefonumda sadece kulaklıktan geliyordu.menuleri karıştırdım fakat bir ayar bulamadım bilginiz varsa paylasirsaniz sevinirim
  12. Tuncay abi

Yardım Mİ A2 LİTE ÇENTİK SORUNU!!

Merhaba oyunun ayarlarında çentikli ekran seçimi ile ilgili bölüm var ben orayı seçtim ve sorun bende oluşmadı 32gb kullanıyorum denemediyseniz araştırınız derim
  13. Tuncay abi

Yardım Şarj sorunu

Merhaba ben ses-güç tuşlarıyla hard reset yaptım ama sanırım oda olur rehber fotoğraf vs önemli şeylerin yedeğini almayı unutmayın derim iyi şanslar
  14. Tuncay abi

Soru Xiaomi Kulaklık önerileri

JBL C100SIU kullaniyorum fiyat performans açısından tavsiye ederim
  15. Tuncay abi

Yardım Şarj sorunu

Hard format attım durum düzeldi sanırım pili şarj ederken süresini ölçüm %20 den 2saat 20 dk da sarj oldu normale döndü,güncellemeden sonra 1:30 saatte dolup çabuk bitiyordu
Üst Alt