Tunaycomtr kullanıcısının son içeriği

1. T

Yardım Mi 8 lite İnternet Paylaşımı

Merhaba arkadaşlar, mi 8 lite kullanıcısıyım ve kendi internetimi telefondan paylaşmaya çalıştığımda sürekli kopmalar yaşıyorum . 3 dk bağlı kalıyor en fazla sürekli bağlantı kopuyor ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz
  2. T

Rehber Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Ekran Çözünürlüğü Değiştirme FHD+ | HD+ [Rootsuz]

Uygun ekran çözünürlüğü girdiğinize dikkat edin birde değerleri girmeden önce adb start server vede adb devices diye 2 farklı kod girmek gerekebilir ama normal kodları yazarakta oluyor olması lazım telefonunuza uygun çözünürlük bulmaya dikkat edin
  3. T

Soru Pubg için tetik tuşları MI8

Tetik tuşları değiştirdim biraz daha iyi bir şey aldım sorunum çözüldü arkadaşlar ekran camı kullanmıyorum telefonumda kılıfsız daha güzel bir performans alıyorum cihazım mi 8lite şimdilik memnunum
  4. T

Rehber Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Ekran Çözünürlüğü Değiştirme FHD+ | HD+ [Rootsuz]

Arkadaşlar sadece usb hata ayıklamayı açmak yetmiyor aşagısında usb den gelen komutları aktifleştirmek için hemen altında bir tık işaretini daha aktifleştirip onayları vermelisiniz sonradan işlemler ekrana yansıyacaktır . 1551462704 Usb hata ayıklama (güvenlik ayarları ) nı geliştirici...
  5. T

Telefon aldığım gibi sade üstünde hiç birşey takılı değil farklı bir tetik tuş ile tekrar deneyeceğim olmazsa yapıcak birşey yok sanırım hiç bir yerde bulamadım nedenini
  6. T

Denedim ama her hangi bir değişiklik olmadı o papuçlar telefona değdiği gibi onları okuyor tuşa basmamın bi önemi kalmıyor herhngi bir şekilde nedenini çözemedim dokunmatik hassasiyetini ayarlayabiliceğimizbir yer mi var ki
  7. T

Arkadaşlar mi 8 lite aldım daha bir haftalık cihaz tetik tuşları taktığımda ateş ediyor kendisi dürbün açıyor herhangi bir yere tıklasam ateş ediyor tüm kontroller sapıtıyor bunun nedeni ne olabilir
Üst Alt