tunakayacan kullanıcısının son içeriği

1. T

Soru Güncel twrp sürümünü nereden bulurum

Hadi ya sen attın sanıyorum, eyvallah yardımcı oldunuz baya hocam şimdi güncelledim twrp yi sıkıntı yok, miu 12.5 ve Android 11 için format data yapmam mı gerekir yoksa kirli kurulum da olur mu bu konuda bilginiz var mı
  2. T

Hocam eyvallah verdiğin bilgi için son olarak şunu sorayım, bana gönderdiğiniz twrp linki mi 9t pro için mi yoksa o linkte cihaza göre arama yapmam mı gerekiyor
  3. T

Teşekkür ederim link için, indirdiğim dosyayı twrp de flaşlayarak mı güncelleyecem peki
  4. T

Cihazım mi 9t pro, eu beta miui 12 sürümünü kullanıyorum, android 11 ve miui 12.5 güncellemesi yapacam, android 11 den sonra en güncel twrpyi kullanın yazıyor, kendi sitesi dediğiniz neresi oluyor
  5. T

Arkadaşlar güncel twrp sürümünü nereden bulurum, ayrıca her roma göre farklı twrp sürümü oluyor mu, şuan 3.3.1 0 sürümünü kullanıyorum, en güncel olanını nasıl bulurum
  6. T

Soru Mi 9t pro miu 12.5 güncellemesi nasıl yapılır

Arkadaşlar şuan mi 9t pro cihazım da android 10, miui 12 eu beta 20.9.10 ve twrp 3.3.1 0 sürümü mevcut. Son gelen miui 12.5 ve Android 11 güncellemesini telefonuma kurmadan önce, twrp güncellemem ve format data yapmam gerekiyor mu, yoksa zipi twrp den kirli olarak flaşlamam yeterli mi yardımcı olun
  7. T

Soru Bölge değiştirme

Arkadaşlar araştırdım ama bulamadım, mi 9t pro eu Rom kullanıyorum, bölgeyi değiştirirsem telefona değişiklik getirir mi, şarj animasyonun değiştiğini söyleyen var
  8. T

Yardım Miui 12 stabil eu rom twrpden hata veriyor nasıl yapabilirim

Cihazım mi 9t pro, eu rom yüklü, en son 20.6. 18 beta sürüm yüklü, xiaomi sourceforgeden eu romun miui 12 stable olan güncellemesini indirdim, twrpden kurdum ancak twrpye geri atıyor, format data yaparak eski sürüme geri getirdim, miui 12 nin stabil romunu yükleyen arkadaşlar var mı varsalar...
Üst Alt