tunahanyldzsy kullanıcısının son içeriği

1. tunahanyldzsy

Yardım MIUI Recovery 5.0 takılı kaldım

hocam aynen mi flash ile yükledim ancak heyecandan unuttum lock işaretini clean all yapmayı ancak daha uğraşmak istemiyorum belki cihazı satabilirim düşüncesiyle kapatmakda istiyordum tesadüfen gerçekleşmiş oldu cihaz açtım şu an bir problem yok enzonezya stabil sürüm yüklü herekese teşekkür ederim.
  2. tunahanyldzsy

hocam şu an cihaz açıldı bilmiyorum nasıl oldu şimdi de Endonezya kararlı rom atmak istiyorum recovery bağlantısını indirdim güncelleyici üzerinden yüklemek istediğimde resmi olmayan rom uyarısı verdi twrp yüklü değildi yükledim format data yaptım reboot recovery dediğimde bu seferde normal...
  3. tunahanyldzsy

Öncelikle herkese merhaba, cihazımda custom rom yüklü idi twrp ile yüklemiştim ancak bugün elimde aldığımda sistem hiç açılmadı sürekli twrp de açılıyordu. Pc den tekrar rom yükleyim dedim rom yüklendi ancak hala twrp de kalıyordu sistem hiç açılmadı sonrasında global kararlı romu fastboot ile...
  4. tunahanyldzsy

Yardım Rom yükledim twrp menüsü geliyor

hocam şu an bende de aynı sıkıntı var çözüm arıyorum
  5. tunahanyldzsy

MIUI 12.5 Mi 10 - Global Kararlı Rom V12.5.2.0.RJBMIXM İndirme Bağlantıları

TWRP ile recovery rom yüklenir mi acaba ?
  6. tunahanyldzsy

Satış Uygun Fiyat * Microsoft Office 2019 Professiol * Office 365 Windows/Android/Mac * Adobe Master Collection 2021 * Eset ,Kaspersky * Windows10 Pro/Home

emre hocamdan daha öncede alışveriş yaptım (office 365) bugünde win 10 ve adobe master... aldım herhangi bir sorunuz varsa özelden cevaplayabilirim ben alışverişlerimden çok memnun kaldım ihtiyacı olan herkese de tavsiye ederim.
  7. tunahanyldzsy

Rom Mi10/Mi10Pro/Mi10Ultra Miui Custom ve AOSP Romlar

bu romu nasıl yükleyebilirim bir rehber vs varmı acaba ? Şu an custom rom olarak xioami.eu dan miui 12.3 20.11.18 kullanıyorum ama haftalık güncellemeleri yapamıyorum indiriyor ama yüklemiyor sürekli hata verip yeniden indirmeye başlıyor.
  8. tunahanyldzsy

Satış Uygun Fiyat * Microsoft Office 2019 Professiol * Office 365 Windows/Android/Mac * Adobe Master Collection 2021 * Eset ,Kaspersky * Windows10 Pro/Home

Emre hocamla telegramdan iletişime geçerek Microsoft 365 aldım sorusu olanlar sorabilirler çekinmeyin kesinlikle alacağınız şey 30 tl için çok çok fazla bir hizmet. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Teşekkürler.
  9. tunahanyldzsy

Rom [MIUI11] Mi 10 İçin En İyi Batarya Süresi (xiaomi.eu) V11.0.25.0.QJBCNXM

Hocam Bende miui 12 kullanıyorum sizin dediğiniz stabil rom'a nasıl geçiş yapabilirim?
Üst Alt