TukenenKalem kullanıcısının son içeriği

1. T

Yardım Poco F5 Ekran Açılmadan Format Yolu

Cihazı bu şekilde göndermem durumunda, İlk olarak formatlıyorlar mı acaba? Hangi uygulamam şifresiz durumda bilmiyorum çünkü. Bir sorun yaşar mıyım? Bunu merak ediyorum.
  2. T

Sinyal almıyor maalesef. Bu yöntem de işe yaramıyor.
  3. T

Merhaba poco f5 marka telefonum ile ilgili kendiliğinden gerçekleşen ekran problemi sebebiyle telefonu servise yollamak istiyorum garantisi devam ediyorken. Fakat teli formatlamam lazım bu şekilde gönderme konusunda çekincelerim var. Şifreler banka uygulamaları fotoğraflar cüzdanlar vs. Acaba...
  4. T

Yardım Poco F5 Ekran Gidip Gelmesi

Versiyonunuz aynı mı acaba? Bu şekilde mi kullanıyorsunuz? Edit. Bende işe yaramadı.
  5. T

Yaklaşık 1 aydır aynı versiyonda kullandım arkadaşım. Yeni oluştu bu sorun. Gayet akıcıydı 2 3 gün öncesine kadar. 1712100764 Maalesef açık değil. Açmadan başka bir yöntem yok mudur?
  6. T

Acaba flash tool ile güncelleme yaparken varolan yazılımı mı yüklemem gerekiyor. Tr hyper os 1.0.3 yüklü. Değiştirebiliyor muyum? Bu konularda acemiyim. Pek bilgim yok.
  7. T

Hiç kullanmadım. Flash tool. Poco tr versiyondaydı yazılım. Poco ile yükleme bilgilendirmesi bulamadım ama link yönlendirebilir misiniz forum içinden... Ayrıca ben yanılıyor olabilir miyim? Donanımsal olsa always on display ile de dahil olmak üzere her zaman problem olmalı değil mi? Teşekkür ederim.
  8. T

Arkadaşlar işin ilginç tarafı söylediğim gibi always on display kısmında ekrana bir kere dokunup kilidi açtığımda bu sorun yaşanmıyor. Şimdi mesela 20 dk dır kilidi kapatmadan kullandım. Tık yok. Ama kilitleyip direk açarsam ekran gidip geliyor. Donanımsal ise bunun her zaman olması gerekmiyor...
  9. T

Maalesef arkadaşlar. Reset de ise yaramadı. Aynı şekilde durum. Başka yapabileceğim bir çözüm var mı?
  10. T

Hayır yapmamıştım. Bu tarz sorunlar çıkardığını bilmiyordum açıkcası. Ota yoluyla güncellenmiştim. Hemen akşam yedekleyip sıfırlayayım. Çok canım sıkıldı bu probleme açıkcası. İnşallah dediğiniz gibi düzelir.
  11. T

Merhaba iyi günler. Son birkaç gündür poco f5 marka telefonumda tuhaf bir hata mı diyeyim yoksa sorun mu diyeyim bilemedim bir durumla karşılaşıyorum. Öncelikle yazılım versionu hyper os 1.0.3.0 ve telefon herhangi bir düşme çatlama ezilme sıcaklığa maruz kalma elektriksel sorunlar vs yaşamadı...
  12. T

Güncelleme MIUI 10 Global Kararlı [Stable] ROM Güncellemesi

Teşekkürler... Cihazdan cihaza nasıl değişir bu durum anlayamadım bi türlü.
  13. T

Güncelleme MIUI 10 Global Kararlı [Stable] ROM Güncellemesi

Merhabalar. Mi6 için bildirimlerin kilit ekranında vs gösterilmemesi gibi şikayetler okudum. Bu konuda son durum nedir acaba kullanan arkadaşlar geri bildirim yapabilir mi buraya?
Üst Alt