Tugrulxioami kullanıcısının son içeriği

1. T

Yardım Telefonum için yardıma ihtiyacım var

Önceden oluyordu da şimdi mi olmuyor yoksa hiç mi olmuyor? Geliştirici seneçeklerinden animasyon değerlerini kısmış olabilirsin yada ayriyetten animasyon kapatma ayarı varsa o kapanmış olabilir hocam
  2. T

Mi8 se dediğin lite versiyon ise şuraya bir göz at Rehber - Xiaomi Mi 8 Lite Twrp 3.2.3-1003 Otomatik Yükleme Aracı 1550678722 Sonrasında twrp ye giriş yaptığın zaman da tek yapman gereken şey indirdiği dosyayı bulup flashlamak
  3. T

Hocam mi8 serisi nasıldır kullanmadım ama boot loader kilidi açıksa diğer arkadaşın da dediği gibi twrp ile indirilen dosyayı kendin flashlayarak güncelleyebilirsin. Forum da illaki vardır mi8 twrp giriş kombinasyonu biraz araştır
  4. T

Soru Mi 8-Mi 9 mu alınır?

Hocam xioami ile tanışmam mi5 ile gerçekleşti mi8 ee ye çok heveslenmiştim ama o kadar para verdikten sonra garanti parça gibi sıkıntılardan korkup note 9 a geçiş yaptım. Siz xioami alacaksanız kesinlikle mi9 u bekleyin mi8 çok güzel bir telefon ama mi9 la aralarında büyük farklar var gibi...
  5. T

Rom [9.0][OFFICIAL] PixelExperience for Mi 5s[Capricorn]15/05/2019

Hangi gcam sürümü kullanılıyor biliyor musunuz
  6. T

Soru Mi5, Masik Rom Hakkında?

Memnun kalırsın hocam tavsiye ederim masik u 1.2 kur
  7. T

Soru (Mİ5) Hangi Romu kullanıyorsunuz? Memnun musunuz?

Yok hocam herşeyi ile.memnunum tabsiye ederim
  8. T

Soru (Mİ5) Hangi Romu kullanıyorsunuz? Memnun musunuz?

Crdroid i kurdum hocam cogu romu denedim MIUI tabanlı olanlardan en iyisi benim için masik idi saf android tabanlı romlar için de de crdoidi tavsiye ederim işlevsel bütün özelleştirmeler mevcut
  9. T

Yardım Uygulamalar karardı

Orijinal launcher de de aynı sorun oluyor mu
  10. T

Yardım Mi5 Kapanma Sorunu

Telefonun şarj kablosunu hatta adaptörü de değiştirip şarj a bağla 1 2 saat beklesin sonrasında ses kısma ve güç tuşuna 5 saniye basarak fastboot moda al ekran gelmese bile bilgisayara bagla miflash tan bak görmesi lazım stabil olan bir MIUI sürümünü yükle
  11. T

Yardım Mi5 Kapanma Sorunu

Delta unlocked ve rootu garanti kapsamına alıyor diye biliyorum bende hocam ama için rahat etsin diyorsan telefon ayarlarından sıfırlamadıysan onu dene daha önce sıkıntı olmayıp sonradan sonraya olduysa düzenlicektir
  12. T

MIUI 11 Masik X ™ Rom 7.2 MIUI 10

Evet bu 1.2 sürümün de bu çeviri hatası mevcut ne yazık ki tema kullanarak sorunu çözebilirsiniz hocam
  13. T

Soru Google kamera tavsiyesi

Yanlış bilmiyorsam Skorpi hocamızda mi Max vardı bilirse o bilir hocam angel~~
  14. T

İnceleme Xiaomi mi 5 uzun kullanım sonuçları

Xioami yi miui ile tanımayanlar zaten hep ön yargı ile yaklaşır hocam angel~~ bende de aynı model prime mi5 var bende çok memnunum gerçekten sağlamlık açısından da ilk aldığım zaman kılıfla kullandım yeni olunca çok kıymetli olur ya :D bi kere düşünce kozmetik çizikler oluştu ondan sonrada kılıf...
  15. T

Yardım Ekran Yanma Olayı (Oreo Güncelleme Sonrası)

Bazen rom atarken de ısınma olabiliyor demek ki ısınma arttığı zaman yüklemeyi yarıda kesmek en mantıklısı
Üst Alt