ttlga kullanıcısının son içeriği

1. T

Yardım Parmak izi çalışmıyor

bende de iki gün önce aynı sorun oluştu. bi çözüme ulaşabildin mi?:(
  2. T

Yardım Batarya Problemi

senin yaptığın işlemden dolayı hocam o galiba. ilk çıktığında aldım ben telefonu, 1 bucuk gün rahat gidiyor şarj
  3. T

Tavsiye Mi 11 Lite aldım ama

telefonu ilk tr ye geldiğinde hemen aldım,o günden beri kullanıyorum. 1 gün pişman olmadım, hiçbir sıkıntı yaşamadım. hangi telefona taşla vurursan vur kırılır.yere düşer çatlar,ezilir çizilir. önlemini alıp kullanıcaksın.hiçbir telefon taş gibi değildir.iş sizde bitiyor.
  4. T

Sohbet Mi 11 lite

ilk çıktığı günden beri kullanıyorum telefonu.hem de yoğun kullanıyorum. hiçbir sıkıntı yaşamadım şimdiye kadar
  5. T

Ana Başlık Mi 11 Lite 4G - Tüm Özellikleri [Kullanıcı Yorumları]

ben bi ara değiştirdim, telefonda bi sıkıntı oluşmadı. ama ne olur ne olmaz geri kapattım
  6. T

Soru Mi 11 Lite 4G kronik sorun mu?

dokunmatikte sorun yasamadım hiç. ısınma konusunda sadece sarjda iken ısınıyor eveti o da doğal olarak
  7. T

Soru miui 12.5 güncelleme sonrası Kamera uygulaması Sorunu

miui 12.5 güncellemesinden sonra mi 11 lite telefonumun kamera uygulaması stabil çalışmamaya başladı.kendi kendine kapanıyor ve resmi çektikten sonra sol altta cektiğim resme bakmak için tıkladığımda resim bulanık görünüyor. fakat galeriye girdiğimde resim düzgün çekilmiş görünüyor.Kamera...
  8. T

Soru 12.5.1 OTA guncellemesi

güncellemeden sonra telefonun hızında gözle görülür derecede bi hızlanma var.baya iyi
  9. T

Soru 12.5.1 OTA guncellemesi

güncellemeden sonra geldi bu ayar. ama tavsiye etmiyorum. beklenmedik sorunlar cıkarabilir
  10. T

Yardım Mi 11 lite kamera sıkıntısı

bi örnek görüntü yükleyebilir misin? bende öyle bi sıkıntı yok
  11. T

Soru Xiaomi Mi 11 Lite 4G Hakkında

2 aydır kullanıyorum hocam,neden net olmasın? :D
  12. T

Soru Xiaomi Mi 11 Lite 4G Hakkında

koruyucu kılıf da , ekran jelati uygulanmış bir şekilde de geliyor. 2 aya yakındır kullanıyorum gayet memnunum.gayet kaliteli,şık ve estetik. tasarım öncelikli almıştım.malzemesi de gayet kaliteli.tavsiye ederim.fiyatıda iyi düşmüş
  13. T

Soru Mi 11 Lite Güncellemeler Hakkında

neden 6 saat sarj ettin? 3310 mu bu dostum? :D
  14. T

Yardım mi 11 lite şarj çok hızlı bitiyor

yeni telefonun bataryasının oturması 1 haftayı bulabilir. ben 1 ay önce aldım. batarya ömrü daha uzun yıllar gitsin diye yuzde 80 de şarjdan cekip,yüzde 20 de takıyorum.ama geçen gün test amaçlı yüzde 100 den çektim,2 gün gitti.orta halli kullanımda
  15. T

Soru Mi 11 Lite Güncellemeler Hakkında

güncelleme 5G modeli için çıkmıştı zaten. 4G modeli içinde çıktı fakat henüz bölge olarak türkiyeye gelmedi.
Üst Alt