tsugayu kullanıcısının son içeriği

1. tsugayu

Ana Başlık Xiaomi 11 Lite 5G NE - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Merhaba, telefonu alalı 2 gün oldu genel olarak izlenimim pil tüketimi bir çok xiaomi gibi çok iyi, ekran, hoparlör, gps bağlanma hızı ve doğruluğu, bt ve wifi bağlantısı, işlemci performansı güzel, parmak izi sensörü ve yüz tanıma çok hızlı ve sorunsuz bir şekilde çalışıyor (güvenirliliğini...
  2. tsugayu

MIUI 12.5 Xiaomi 11 Lite 5G NE (Lisa) - Global Kararlı Rom V12.5.5.0.RKOMIXM İndirme Bağlantıları

Merhaba, bu rom'da miui'nin arama ve kişiler (dialer and contacts) uygulaması mı var yoksa yine google'ın arama ve kişiler uygulaması mı?
  3. tsugayu

Soru Mi6 ses sorunu (ahize)

iğneyle delme işine en zor ikna olacak olan bendim ve direndim ama çaresizlikten minik minik deldim, sonuç süper, 3-5 aydır boşuna çile çekmişim
  4. tsugayu

Tema Birebir IOS TEMA Kendime ait düzenleme

Çok güzel gözüküyor elinize sağlık. Bir iki yapıcı eleştiride bulunmam gerekirse; bildirim çekmecesinde bildirimleri temizlemek için basılan çarpı işareti yerine koyduğunuz apple logosu olmazsa daha iyi olur. Şahsen xiaomi cihazımda apple logosu görmek istemem. Bir de kilit ekranında yüz...
  5. tsugayu

Mi Band 2 artık Sleep As Android DESTEKLİYOR!

Herkese merhabalar, Bir çok kişinin akıllı alarm ile zinde uyanmak, değişik modlar ile zamanında uyanmak, horlama ve sayıklama kaydı yapmak, uyku düzenini izlemek ve benzeri amaçlarla bağımlısı olduğu Sleep As Android uygulaması sonunda xiaomi mi band 2 tarafından da destekleniyor! Bu yönde...
  6. tsugayu

Soru Kaliteli kırılmaz cam lazım

Bende bir not düşeyim, benim gibi aliexpressten 1 dolara temperli camlardan almayın. Görüntü kalitesi, şeffaflığı, kesimi, dokusu çok güzel ama öyle bir parmak izi bırakıyor ki anlatamam. Parmak izi ve yağ tutmayan kaliteli markalı bir ürün alın.
  7. tsugayu

Soru Xiaomi Mi5 Kamera Ayarları

Aslında telefonun işlemcisine ve kamerada kullanılan sensöre bakılınca kabiliyeti çok daha yüksek, yazılım konusunda biraz sıkıntılar var. Yanılmıyorsam aynı kamera ve işlemci donanımı ile 720p de 240fps video çeken telefonlar var. İnşallah yetkililer kamera yazılımının üstüne düşerler ve...
  8. tsugayu

Lineage OS 7.1.2

Xiaomi.eu developer rom kullanıyorum çok memnunum. Hem arayüz, hem performans hem de batarya kullanımı beni tatmin ediyor. Mi band 2 ile sürekli senkronize olduğu için bluetooth açık, navigasyon için arada GPS açık, 4.5G öncelikli şebeke seçili ve mobil veri ve wifi sürekli açık yaklaşık günde...
  9. tsugayu

Mi5 vs Mi5s

Mi5 tavsiye ederim. Mi5s kalın ve bana göre daha kötü bir tasarıma sahip, daha ağır bir cihaz. klimasından televizyonuna, uydu receiverından ses sistemine telefonu kumanda olarak kullanmayı sağlayan kızılötesi vericisi bulunmuyor ki benim için önemli 2013 model note 3 ümden ve mi4'ümden yana...
  10. tsugayu

Soru Xiaomi Mi5 Kamera Ayarları

Ben otomatik ayarda kullanıyorum, ama çekeceğim fotoda nesneler hareketli değilse HDR yi açık çekiyorum, çok daha güzel fotoğraflar ortaya çıkıyor. Özellikle karanlık ve iç mekan çekimlerinde ya HDR ya da gece modunu açın ve çekim süresince telefonu hiç kıpırdatmayın. Karanlıkta Normal moddaki...
  11. tsugayu

mi 5 ölü pikselmi tozmu anlamadım

Bende de sonradan 1 tane ölü piksel oluştu ama alt ve yan tarafta kaldığı için ve genelde koyu renk duvar kağıdı kullandığım için gözükmüyor, bu yüzden pek kafaya takmıyorum. Garantiye giriyorsa belki bende 2. senesi yaklaşırken servise verebilirim.
  12. tsugayu

Soru Global Beta'dan Gobal Stabil'e Geçiş?

Ne 8.2.2.0 da mutlu olabildim ne de developer'da. Bende şuanda xiaomi.eu developer'a geçtim sanki official'dan daha iyi gibi geldi bana. Ama gariptir ki Samsung galaxy s3 ve note3'ü me kurduğum romlar bile port olmasına rağmen daha kararlı sorunsuz romlardı. Xiaominin kendi cihazlarına bu kadar...
  13. tsugayu

Rehber [Türkçe] Flasher Toolkit Mi 5 - ROOT, TWRP Hızlı Basit ve Kolay Yükleme Anlatımı

Ben şuanda global stable 8.2.1.0 kullanıyorum. Xiaomi.eu (multirom)'ya geçiş yapmak istiyorum. Burda anlatılan şekilde root yapıp TWRP'yi yüklesem daha sonra TWRP'den xiaomi.eu romu direk kurabilir miyim? Bazı yerlerde modifiye boot.img'den falan söz ediliyor kafam karıştı.
  14. tsugayu

Haber xiaomi fiyatları neden yükseldi

Diğer marka telefonların fiyatları neden arttıysa ondan artıyor... MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. tsugayu

Tema Herkes kullandığı temanın ekran resmini paylaşsın

ios10 star spot Hareketli duvar kağıdı arkada yıldız kayıyor.
Üst Alt