tscilhami kullanıcısının son içeriği

1. T

Yardım Redmi note 4 Kırmızı ışık yanıyor açılmıyor

Hayır duruyor öyle bir çözüm yolu bulamadım henüz
  2. T

Yardım Redmi note 4 Kırmızı ışık yanıyor açılmıyor

Arkadaşlar merhaba elime bir tane Redmi note 4 geçti telefonu şarja takınca kırmızı ışık yanıyor ama açılmıyor sanırım şarj almıyor. Başına ne geldiğini bilmiyorum. Bilen biri yardımcı olabilir mi?
  3. T

Yardım Redmi note 4 Usb Board

Redmi note 4 (Sd) usb board nereden bulabilirim?
  4. T

Satış Satılık Mi8Lite 64GB

Cihaz çok temiz kullanılmıştır. Hep kılıf ve ekran koruyucuyla kullandım ekranda 1 tane ufak bir çizik var o da nazar boncuğu diyelim. Garantisi devam ediyor. Pazarlık sünnettir yer: İstanbul/Küçükçekmece
  5. T

Yardım Güvenilir orjinal batarya isteği

orjinal batarya aldınız mı? bana da lazım araştırıyorum
  6. T

Çözüldü Mi 8 Lite 4.5G Sorunu

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim yardımcı olmaya çalıştınız.Boşuna bu kadar çok uğraştım. Benim sorunumun çözümü çok kolaymış. Sim kartımı çıkarıp takmak aklıma gelmedi. Dün akşam çıkarıp taktım düzeldi.
  7. T

telefonu kapalı kutu alıp cihazı ilk ben açtım zaten 2 ay önce falan 4g çekiyordu. Artık güncelleme yaptıktan sonra mı oldu hiç dikkat etmedim ama bi anda gitti 1579017709 lte olarak seçili.Doğru mudur?
  8. T

hayır,geçen sene sıfır almıştım hiç tamire bile gitmedi.
  9. T

hepinize iyi günler, Cihazım Mi 8 Lite mobil veriyi açtığımda 2g ya da 3g çekiyor. Önceden 4g çekiyordu uzun bir süredir çekmiyor.Ne yaptıysam 4g ayarını yapamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.
  10. T

MIUI 11 Mi 8 Lite Global Kararlı 11.0.5.0 PDTMIXM İndirme Bağlantısı

Telefonla gelen şarj aleti hızlı değil. Powerbankınız hızlı şarj özellikli olduğu için 2adet simge çıkıyor.
  11. T

Yardım Orjinal Hızlı Şarj özellikli Şarj Aleti

micro USB kablo alacağım onun da siyahı var. Adaptör beyaz. Ben de takım şeklinde bakıyordum aynı renk varsa önceliğim aynı renk almak yoksa bakıcaz bi çare artık hocam :)
  12. T

Öneriniz için teşekkür ederim. Diğer önerileri de değerlendirip karar vereceğim
  13. T

ben de bunu düşündüm fakat kablo da almam lazım o yüzden bir de konu açayım dedim :)
  14. T

Resmi Note 7 cihazım var fakat orjinal şarj aleti almak istiyorum. Almışken de hızlı şarj özellikli olsun istiyorum. Hangi ürünleri önerirsiniz?
  15. T

Yardım Whatsapp bildirim icerigi

tüm bildirimleri ve bildirim içeriklerini göster seçeneği açık mı hocam?
Üst Alt