TryAgain kullanıcısının son içeriği

1. TryAgain

Uygulama YouTube Pro v20 | Vanced Alternatif!

Vanced mi iyi yoksa bu mu
  2. TryAgain

Yardım Mı 8 video sorunu

50hz
  3. TryAgain

Çözüldü Mi 8 Brick Mevzusu (12.05.2019) --- (ÇÖZÜLDÜ)

Flashlarken sadece brick seçeneğinde kaldı diye telefonun güme gitmesi kadar saçma bir şey görmedim. Bu dediğimden başka bir şekilde brick olan var mı ki?
  4. TryAgain

Yardım Mi 8 renk sızması ve uygulama reklamları

bi video ekle anlaşılmıyor bizde deneriz
  5. TryAgain

Sohbet Mi8 migros 18.09.2018

Hocam telefon hakkında bölümünde OEAMIFH yazıyorsa global romdasın demektir eğer farklıysa rus romundasın demektir. rus daysan biraz araştır global rom atmak çok zor bişe degil
  6. TryAgain

Sohbet Mi8 migros 18.09.2018

ben telefonu hepsiburada dan aldım rus romu yüklüydü global roma geçirdim. arkadasında made in india yazıyor ama verdiginiz sitede global degil diyor. sıkıntı olmaz heralde. boş bi muhabbet bence?
  7. TryAgain

Soru Mi 8 "Global versiyon" kullanan var mı?

global kullanıyorum bnede var bu sorunlar yazılımsal ileride giderilir
  8. TryAgain

Anket Sıklıkla Rom Değiştirmenin Amacı?

bende anlamıyorum sürekli romlarla uğraşanları. en güncelini yükle geç işte
  9. TryAgain

Rom Mi 8 Global Kararlı Miui v10.0.2.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

9.6.7 de düzelttikleri GPS 10 da bozuldu tekrar aynı sorunu yaşayan var mı
  10. TryAgain

hocam durduk yere degilde bence çogu insan benim gibi dikkat etmeyip clear and lock'ta unutup flashlıyor telefonu sonra brick oluyor. ben tam flashlanmadan hemen kapatıp yeniden flashladım telefonu brick olmadı
  11. TryAgain

kardeşim bende rus romundan global yükledim. farkına varmadan flash dedim 2 sn sonra fark ettim clear and lock'ta flash çıkıyormuş başlangıçta. hemen kapattım programı telaş içinde sonra clear diyerek flashladım telefon açıldı 3-4 gündür kullanıyorum ama tırsıyorum sonra kendi kendine brick olmasın?
  12. TryAgain

Hocam nasıl telefon brick oldu onu söylememişsiniz? söyleyince başklarınında canı yanmasın
  13. TryAgain

Haber Mi8 Global Rom Bu Sefer Yayınlandı

yassah mı gurban
  14. TryAgain

Yardım Xiaomi Mi8 Kamera Siyah Şerit Kayması

kamera ayarlarından titreşimi 50 hz yapsana. kamerayı loş ışıktan beyaza doğru kaydırınca netleyene kadar bi dalgalanma oluyor ama netledikten sonra siyah dalgalanma yapmıyor buda 0.5 saniye falan sürüyor netlemesi 1537019254 sagolun hocam. normalde 50hz idi ben bu ayardan anlamadığım için 60hz...
  15. TryAgain

Yardım Xiaomi Mi8 Kamera Siyah Şerit Kayması

Xiaomi Mi8 global rom'dayım bazen kamera beyaz ışıkta soldan sağa doğru siyah çizgi kayıyor. Başka yaşayan var mı bunu ? Acaba yazılım ile alakalı mı? Sonra Video ekleyeceğim.
Üst Alt