trsword52 kullanıcısının son içeriği

1. T

Yardım Müzik uygulaması silindi nasıl geri getirebilirim

Bir sene sonra işime yaradı teşekkürler hocam
  2. T

Yardım Volte

*#*#86583#*#* denediniz mi
  3. T

Soru Arama ve sms engelleme

Arkadaşlar yıllardır kullandığım Truecaller uygulamasını tavsiye ederim. Arama ve Sms engelleme özelliği mevcuttur. Etrafımdaki birçok kişiye de önerdim sorunsuz kullanıyorlar.
  4. T

Yardım Mi 11T Aşırı Isınma

Usta dediğin gibi tasarruf modunda kullanıyorum ama değişen yok. Telefon şarjda bile ısısı yüksek 1689671072 Son sürümlerde şarj dayanamadığı için bu sürümden devam ediyorum
  5. T

Tamam Usta
  6. T

Usta bilgi için teşekkür ederim. Ama yazmayı unutmuşum cihazda root yok BL Kapalı
  7. T

Yardım Xiaomi Mi 11T Kronik sorun varmı?

Ben 11T kullanıyorum. Fazla oyun oynamıyorum. Ama bir günü zor kurtarıyor. Sesi normal ama inanın A52 kadar ses yok. Kamera idare eder ama o kadar da beklentin olmasın. Sağlam olduğu için kullanıyorum. Dürüst konuşmak gerekirse. Tavsiye etmem.
  8. T

Beyler merhaba. Telefonumda son bir aydır aşırı ısınma söz konusu. Adana'da yaşıyorum ama diğer telefonum 8 pro da ısınma yok.Fazla oyunda oynamıyorum. Bu ısınmaya sebep olan nedenleri nasıl bulabilirim tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler. Telefon 11T 8/128 Rom 12.5.8 EU yüklü.
  9. T

Yardım Ses çıkışı sorunu

Selamın Aleyküm. Arkadaşlar mi 11T de normal kulaklık ve Bluetooth kulaklık da ses az geliyor. Aynı müziği başka telefonda açıyorum ses daha yüksek geliyor nasıl düzeltilir
  10. T

Yardım Xiaomi 11T şarjı çok az gidiyor

Bl kilidi ve Endonezya Rom için hangi yönergeleri izlediniz. Ben yeni aldım. Avrupa rom yüklü daha önce Endonezya rom kullandığım için geçmek istiyorum
  11. T

Soru Note 8 pro nfc sorunu

Deodex rom kullanıyorum nfc de sorun tavsiye ederim
  12. T

Rehber Begonia Global Debloater Version:1.1

Ustalar acaba Mi 11.0.1 Deodex de işe yarar mı
  13. T

Yardım VOLTE Etkinleştiremiyorum

ben deodex deyim sorunsuz volte aktif hattım telekom
  14. T

Rom [ MIUI 11 ] Android 9/ 10 DEODEX Endonezya

evet kullanabiliyorsun istersen magisk de kaldırabilirsin
  15. T

MIUI 12 Redmi Note 8 Pro - Endonezya Kararlı Rom V12.0.4.0.QGGIDXM İndirme Bağlantıları

Usta 11.0.5 fastboot u arıyorum bulamadım hiçbir yerde
Üst Alt