Trroadrunner kullanıcısının son içeriği

1. T

Sohbet En ucuz, uygun root atılabilen telefon( internet hotspot için kullanılacak )

Üstadlarım yok mu önerisi olan acaba az sonra gidip almam lazım?
  2. T

Sohbet En ucuz, uygun root atılabilen telefon( internet hotspot için kullanılacak )

Bütçem en ucuz iş görür anlattığım özelliklere sahip telefon hocam 2k 3k gibi
  3. T

Merhabalar saygıdeğer üstadlarım. Sınırsız internetli mobil tarifeli hat takılacak telefona ve internet paylaşımı için kullanılacak. Ancak tarifenin hotspot limiti için root atılması ve birkaç ayar yapılması gerekiyormuş. Bazı telefonların root atıldıktan sonra band kaybı olduğunu biliyorum onun...
  4. T

Çözüldü VOLTE çalışmıyor!!

Arkadaşlar problemi çözdüm emek veren yardımcı olan herkesten Allah razı olsun. Nasıl yaptığımı adım adım anlatacağım konuya editleyeceğim en yakın zamanda.
  5. T

arkadaşlar başka önerisi olan var mı katkıda bulunmak isteyen?
  6. T

Hocam hangi saatler arası müsaitsiniz Dmden haberleşelim nihai sonuca ulaşırsak burada da paylaşırız hem
  7. T

Hocam mevcutta eu rom yüklü, global, hindistan rom dahil yükledim yine yok. Programdan ayar değiştirmek için girdiğimde cihaz rootlu bu arada yine çıkmıyor yazdığımız şeyler
  8. T

Hocam bunu yaptım bende turkey netherlands falan gözükmüyor.
  9. T

Yardımcı olabilecek fikir sunabilecek elbet birileri vardır, belki ben gözden bir şeyi kaçırmışımdır :(
  10. T

Hocam bunları çoktan adım adım yaptım olmadı maalesef :/
  11. T

Arkadaşlar imei sonrası telefonumda volte çalışmıyor. Sitedeki burada ve başka sitelerdeki bütün her şeyi denedim ama olmuyor. Acaba aynı durumdan muzdarip kaç kişiyiz ondan buraya da yazayım dedim. Umarım bu problemi çözüme kavuşturan birisi çıkar. Size çoğu kişinin problemini çözdüğü cihaz...
  12. T

Rom Redmi K30 Pro- Xiaomi.eu MIUI 11 v11.0.15.0 Stabil Rom İndirme Bağlantısı

arkadaşlar bu romda parmak izi gidiyor mu benim telefonda gitti de??
  13. T

Rehber Mi9T Pro MIUI 11, 12/Android 10 Global Stabil (EU ve MI) için MIUI Arama ve Mesaj uygulaması

android 9 miui 10 için ne yapmamız gerekiyor aynılarını yapsak olur mu?
Üst Alt