trozantr2 kullanıcısının son içeriği

1. T

MIUI 13 MIUI 13 Weekly 22.10.26 China | PORT ~ Joyeuse - Curtana - Gram - Excalibur

hocam stok redmi note 11 pro da video kaydında ses berbat kayıt alıyor kısa videoda öyle bir problem yok misal yazılımsal bir problem farklı bir rom atınca düzeliyor mu ?
  2. T

Rehber Redmi Note 8 Pro Yetkili Hesabı Atlamak / Unbrick

Hocam engden kastınız eng rom mu
  3. T

Rehber Redmi Note 8 Pro Yetkili Hesabı Atlamak / Unbrick

hocam Screenshot bu şekilde bir hata ile karşılaşıyorum
  4. T

İpucu MiFlash Tool Hatalar ve çözümleri

Hocam telefonu bootloader moda alıyorum kilidi açık pcde ilk taktığımda telefonu görüyor fakat flash'a tıkladığım anda bağlantı kopuyor twrp modunda kablo ile dosya atamıyorum telefona kısayol bile atılmıyor.
  5. T

Rom Redmi Note 6 Pro (Miui 11 9.9.26) {Beta} ]Port]

Kurulumu Yaptım Güzele Benziyor Şuanlık Kullandıkça Yorum Yapacağım. Yeni Kuracaklara tavsiye rar dosyasından çıkan herşeyi kurun :) 1570552127
  6. T

Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi Room MIUI v10 V10.3.6.0 Custom Rom

hocam buradan yaptım bu sadece en baştaki mi kısmını değiştirdi mi kısmından sonra rusca birşey geliyor sonsuzluk işareti felan benim o kısmı değiştirmem lazım
  7. T

Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi Room MIUI v10 V10.3.6.0 Custom Rom

Hocam Açılışta Rusça Animasyon'u nasıl değiştirebilirim bir internette sadece en baştaki Mİ yazısını değiştirmeyi göstermiş
  8. T

Gcam [RN7 - OTHER] Google Kamera 7.0.009 V13 [TÜRKÇE][STABİL][GÜNCEL]

note 6 pro'da da çalışmıyor
  9. T

Rehber Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Durum Çubuğun'da Bildirim Simgeleri Gösterme

Hocam Zip Dosyasını Yükledim Fakat Telefon Açılmıyor Mi Ekranında Kendini Yeniden Başlatıyor
  10. T

Rehber Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Google Kamera Yükleme Anlatımı - [Rootsuz]

Hocam Dediğiniz işlemleri yaptım https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.vipek.camera2_compatibility_test test ettim fakat hepsi kırmızı çözümü nedir.
  11. T

Rehber Xiaomi Redmi Note 6 Pro - BootLoader Kilidi Açma [ANLATIM]

Tamamdır Eyvallah. 1557240299 Yok Hocam İsteği Atınca Telefonu Kullanmaya devam edebiliyorsun verdi süre sonunda tekrar pc'ye bağlayıp aynı işlemleri tekrarladığında direk unlock olacak sanırsam
  12. T

Rehber Xiaomi Redmi Note 6 Pro - BootLoader Kilidi Açma [ANLATIM]

PC den işlemleri yaptım 15 gün verdi ve güncelleme geldi telefona güncellemeyi yaptıktan sonra fabrika ayarlarına çevirdim hesabıma geri giriş yaptım tekrar PC den aynı işlemleri yapmama gerek var mı 12 13 gün sonra açılır mı
  13. T

Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - MIUI v10 V10.3.2.0 PEKMIXM Global Kararlı Rom

Bana neden gelmemiş :) dipnot: Sonradan okudum yorumları.
Üst Alt