troll1078 kullanıcısının son içeriği

1. T

Yardım Redmi note 9 Pro için performans rom arıyorum

Performans için rom degiştirmekten başka alternatiflerde var mesela root atıp gereksiz sistem uygulamalarını kaldırarak performans artışı saglayabilirsiniz Ayrıca arka planda neyin çalıştıgını kontrol edin ve gereksiz uygulamaları kaldırın veya devre dışı bırakın 1603915477 illede rom diyorsan...
  2. T

Mod [Redmi Note 9 Pro] [Kernel] [MIUI] [Android 10] YUKİ Kernel (Miatoll)

reis kernel konusunda pek bilgim yok bunu kurdugumda ne degişiyo tam anlamadım anlatırmısın ?
  3. T

Rom Redmi Note 9 Pro Avrupa (EAA) Kararlı V11.0.4.0.QJZEUXM İndirme Bağlantısı

kardeşim bi tek bende veya o arkadaşta olmuyor zaten ayrıca sende olmaması neyi kanıtlar ?
  4. T

bende eu rom kullanıyorum ve ilk yukledigim hafta surekli sim kart devre dışı kalıyordu ve yeniden başlatmam gerekiyordu fakat zamanla kendiliginden duzeldi Ayrıva telefonu ilk aldıgımda orjinal global romda daha fazla sim kart devre dışı kalıyordu 1603339588 Bende xiaomi sim kart etkileştirme...
  5. T

Bu sorun tüm note 9 romlarda var(orjinal rom dahil) galiba kodlama ile alakalı bi fabrika hatası var(Donanımsal degil) umarım guncellemeler ile duzelir
  6. T

Recovery PitchBlack Recovery [Resmi] [Twrp] [Miatoll] Sürüm Stabil (Joyeuse-Curtana-Excalibur)[Türkçe] 30.03.2021 Güncellendi

sanırım sorun recoverylerin veri silme komutlarıyla alakalı galiba çunku android 10 un sistemi çok farklı ve şuana kadar twrp kararlı surumunun de halen çıkmama sebebide budur heralde
  7. T

Yardım GM 4g sim kart çıkarıldı hatası

reis bu sorun benim note 9 promdada var ama benim tahminim gsm operatoruyle alakalı olabilir çunku son zamnlarda çok rom degişikligi yapıyorum ve gsm e her seferinde farklı serialler veya id ler gorunuyordur 1602973818 kesin çözümü bulursan yazarmısın
  8. T

Recovery PitchBlack Recovery [Resmi] [Twrp] [Miatoll] Sürüm Stabil (Joyeuse-Curtana-Excalibur)[Türkçe] 30.03.2021 Güncellendi

Şimdi bi sorun daha fark ettim bu twrp ile alınan super yedegin (super.emmc.win) boyutu 4 gb tan fazla oldugu için format data yaptıktan sonra twrp ekranında pc den dahiliye taşınmıyor (ama telefon açıldıgında kurulum ekranında taşınabiliyor ne alaka bende çözemedim ama denedim taşınıyor ) EK...
  9. T

reis temizleme bolumundeki Sıfırlama bolumunden sıfırlayınca recovery devre dışı kalıyor dahiliyi okuyamıyor dolayısıyla dahilideki backupa hiç bi yerden olaşılamıyor pc dahil çözümü fasbootta twrp yeniden kurmak
  10. T

Sorunu çözdüm Factory reset işlemi recoverye hasar veriyormuş Recoveriyi tekrar kurunca sorun kalmıyor
Üst Alt