trlb006 kullanıcısının son içeriği

1. T

Yardım Viper4android açık kalmama sorunu

Telefona başarılı bir şekilde Viper4android kurdum fakat açık kalmıyor. Mesela müziği durdurunca kapanıyor veya müziği açınca hiç açık olmuyor kendim açmak zorunda kalıyorum. Çözümü var mıdır bilen birisi varsa bilgilendirirse sevinirim. Telefon: xiaomi mi note 3 eu rom 12.0.1 Android pie Mi...
  2. T

Oyun Poco x3 nfc call of duty atma sorunu

hocam sorun çözüldü.dediklerinizi uyguladım.bir sıkıntı kalmadı.teşekkür ederim yardımınız için.
  3. T

dediklerinizi yaptım hocam. simdi oynayacağım atmazsa bildiririm. Şimdiden teşekkürler.
  4. T

evet hocam,orada yazan otomatik olan isimle yapıyorum yine olmuyor.
  5. T

teşekkürler hocam kusura bakmayın. hocam hide seçeneğini açtım ama magisk'i gizle seçeneğini yaparken isim değiştirdikten sonra işlem başarısız diyor.
  6. T

deniyorum hocam.
  7. T

Geçen günlerde eu stabil rom ve magisk kurdum. Yanında ek olarak miui launcher kurdum ve 120 hz sabitleme kodlarını yazdım. 2 günden beri Call Of Dutyde atma sorunu var giriyorum belirli bir süreden sonra atıyor. Çözüm önerilerinize ihtiyacım var. Şimdiden teşekkür ederim.
  8. T

Araçlar POCO X3 NFC Yararlı Magisk Modülleri

hocam miui eu romda çalışır mı acaba? bu launcheri kurarsak uygulama çekmecesi gidiyor mu acaba?
  9. T

Rom Evolution X 5.6 POCO X3/NFC [11] [UnOfficial]

artıları eksileri nedir acaba? poco x3 de uygulama çekmecesi var hala alışamadım onu ayarlardan değiştirebiliyor muyuz? kamera özellikleri gidiyor mu? teşekkürler.
Üst Alt