Triamera kullanıcısının son içeriği

1. T

Yardım TWRP - PC Depolama Görmüyor

Pixel rom cihazda da görünmüyor normal mi ? adb sideload var
  2. T

Yardım TWRP - PC Depolama Görmüyor

TWRP'deyken PC'de depolama görünmüyor Driver-qualcom vs herşey yüklü. Daha 2 saat önce twrpden rom yükledim şuan aynı twrp pcde depolaması görünmüyor. Bağlantıyı algılıyor ama C:'de depolama yok nasıl çözerim bu sorunu ?
  3. T

Yardım Format Data Olmuyor

1706114134 eyvallah deniyorum şimdi 1706114276 hocam en düşük versiyonu a11 yükledim yine şifre istiyor ve aynı hata, android 10 cihaz
  4. T

Twrp sitesinde daha düşükleri indirme clicki bulamadım, sadece yazı yazıyor başka sitede de yok düşük versiyonları
  5. T

Yardım Mi 10T Pro (Apollo)

mi tools mi 10t pro için 3,6,2 versiyonunu indirtti. Cihazda aldığımızdan beri bu sürüm vardı hocam
  6. T

Mi 10T Pro rom yüklicem format data yes yapıyorum böyle bir hata veriyor nasıl çözeriz, twrp açılınca başta da şifre istiyor. Twrp silip yükledim yine düzelmedi.
  7. T

Hocam twrp ile format data yapamıyorum failed hatası veriyor önerin var mı?
  8. T

Max android 12 sürümü var galiba, Pixel Rom sürümü bile yok. Güncelleyince IMEI gider mi ?
  9. T

Yardım Mi 8 Se Gcam

Pixel rom Android 13, İndirdiğim Gcam'ler açılıyor ama kamera görüntüsü siyah bazende kapanıyor uygulama. Hem Mi 8 se içi uyumlu hemde Pixel rom uyumlu indirdim değişen birşey olmadı.
  10. T

Yardım Mi 8 Se Pixel 13 (şebeke gitti)

Mıuı 12 güncelleme yaptım Mi cloud şifresi istedi ve Çin numarasına bende mecburen Pixel 13 plus kurdum ama bu sefer şebeke gelmiyor. Ya imei gitti yada başka birşey yardımcı olacak var mı?
  11. T

Yardım Mi 8 Se Pixel Rom Hatası

Abi hiçbirşey anlaşılmıyor recovery indircem ama 3 çeşit var, twrp orange vs
  12. T

pixel 11 rom yok sorun orda bulamadım
  13. T

Pixel experience'den mi8 se android 13 yükledim Mi 8 Se'ye attım ama Twrp ile yüklediğimde error veriyor. Format data vs yaptım. Mi Cloud şifresi istediği için buna mecbur kaldım Bypass ile telefon çöp olacak
  14. T

Yardım Mi 8 Se Kitlendi

ücreti ne kadar hocam
  15. T

Yardım Mi 8 Se Kitlendi

Eurom attım miuı 11, Hem google hem mi hesabını kaldırmıştım ama şimdi mi hesabı şifresi istiyor ve numara yabancı numara ne yapmalıyım ?
Üst Alt