trgtsyg kullanıcısının son içeriği

1. T

Rom Hard brick ve bu konuda edindiğim bilgiler üzerine bilgilendirme ve bilgi alma

Benimde Redmi Note 7 de aynısı basıma geldi. Ben kendim araştırarak çözdüm. Forumda da konu açtım. Redmi Note 7 brick çözümü diye aratıp kendiniz aynı işlemleri kendi cihazınızda yaparsanız büyük olasilikla çözülecektir.
  2. T

Rehber Redmi Note 7 HardBrick - Soft Brick Çözümü

Merhaba Cihaz soft veya hardbirck olduğunda kullanabileceğiniz yöntemi anlatmaya çalışacağım. Cihaza hiçbir şekilde MiFlash veya Qfil ile yazılım atamadım. Fastboot moda girdiğinde bilgisayar cihazı hiç bir şekilde tanımadı. EDL moda alındığında ise aşağıda paylaştığım hata resimlerine benzer...
  3. T

Rom Xiaomi Redmi Note 7 MIUI 10 Global Kararlı ROM V10.2.3.0.PFGEUXM [9.0/Pie]

Ben yükledim herhangi bir sorun oluşturmadı.
  4. T

Rom Xiaomi Redmi Note 7 MIUI 10 Global Kararlı ROM V10.2.3.0.PFGEUXM [9.0/Pie]

Aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. https://bigota.d.miui.com/V10.2. ... 0_in_476d85c791.tgz
  5. T

Yardım Redmi Note 7 mmcblk0p58 yedek dosyası

Merhaba, bende benzer bir konu acmistim. O dosyayi atmakta fayda saglamadi. Yeni bir Note 7 aldim. Full yedek alip diger cihaza atip sorunu cozmeyi deneyecegim.
  6. T

Rom redmi note 7 global rom

Sonuç değişmiyor. Dil seçeneğinden sonra cihaz sürekli baştan başlıyor. En iyisi Fastboot modun çıkmasını beklemek.
  7. T

Bu şekilde flash yapıyor aslında ama cihaz açılmıyor. Sürekli başa dönüyor.
  8. T

Teşekkürler, şimdi deniyorum.
  9. T

İndirdiğim dosyanın ismini compatiblity.zip olarak degistirip o şekilde mi Twrpden yükleme yapayım.
  10. T

Fastboot linki çalışmıyor.
Üst Alt