TRGameAirs kullanıcısının son içeriği

1. TRGameAirs

Uygulama xManager (Spotify Alternatif Uygulama)

Vpn açıp birleşik krallık seç sonra webden hesap ayarlarına girip ülkeyi birleşik krallık yap uygulamayı sıfırla düzeliyor
  2. TRGameAirs

Uygulama Fouad Mod WhatsApp v10.5 | Yeni Kurulum Yöntemi Eklendi !! 19.04.2024

Patlaması şans işi ama gizleyebildiğim kadar gizledim modu 😂 Ls posed şart son sürüm zaten
  3. TRGameAirs

Mod Global Romlu Cihazlar İçin MIUI Arama ve Mesajlaşma Uygulaması Tam Sürüm Güncellendi! (KashiMod)

Bende de sıkıntı yok a14 arama kaydediyor sadece arama ekranı ingilizce birde bir sıkıntı SMS yükleye yes yapmama rağmen Xiaomi sms yüklenmiyor nedense çözümü bilen var mı
  4. TRGameAirs

Yardım Dirençli 12T Pro Şebeke Sorunu

sorun çözüldü ilerde başına gelecek olan arkadaşlar olursa qnc dosyalarını 0latın sim kartınızı 0 dan alın twrpden sıfırlayın cihazı şebeke şuan aktif sıkıntısız donanımsal birşey yokmuş 1700250137 evet vodafondu bu arada
  5. TRGameAirs

Çözüldü Global roma leica yüklenir mi?

https://github.com/a406010503/Miui_Camera
  6. TRGameAirs

başka hatta sim 1 i de görüyor sim 2 yi görmüyor ikisinde de uzak bağlantı ile halledebilecek biri olsa parası neyse veririm yeterki çözülsün aldığım yer çok uzak çünkü gitmek için
  7. TRGameAirs

evet sorgladım clona düşmemiş
  8. TRGameAirs

hattmda bir sıkıntı yok başka telefonda çalışıyor hocam başka hat benim telefonda sim 1 okuyor sim 2 okumuyor benim hat 2 sinde de okumuyor şeklinde qcn dosyalarından olabilir mi varmı yardımcı olacak
  9. TRGameAirs

2 Hafta Önce Direnç Atıldı Dün Bir Anda Gitti ve Daha Gelmedi Yardımcı Olabilecek Var mı ?
  10. TRGameAirs

Yardım lsposed Modül Yardım?

Bunlar Cihaz Bilgileri Modül Kurulu Ve Geldi Ayarlara Ses Kısmaya Basılı Tutunca Ne Video Kaydediyor Ne fotoğraf Kullanan Veya Önerisi Olan Varmı Çalışması İçin Modül Linki Tıkla
Üst Alt