tremmm kullanıcısının son içeriği

1. T

Rom Xiaomi Stable rom önerisi

hocam merhaba bende eu rom miui 13,0,2,0 sürümünü kullanıyorum ve duvar kagıdı animasyonu zoom yaptıgından uygulamalar gec acılıyor ve cagrı sonrası sensör sorunu yok 13,0,4,0 sürümü deneyiminiz nasıl.
  2. T

MIUI 12 Mi Note 10 Lite En İyi MIUI Rom ve Debloat İşlemi

hocam iyi günler cihazım mi note 10 lite eu rom 12,1,4,0 sürümü kullanıyordum hız ve batarya süperdi ancak cagrı görüşme sonrası ekran ışıgı sönüyordu ve ekrana dokundugum da tepki vermiyordu ancak kilitleyip tekrar acınca ekran ışıgı geliyordu daha sonra eu rom 12,5,7 sürümünü yükledim aynı...
  3. T

Rom Mi Note 10 Lite MİUİMİX Stabil V12.1.4.0.RFNMIXM A11

hocam iyi günler mi note 10 lite eu rom 12,5,7,0 romu kullanıyorum fakat telefon görüşmesi yapıp bittikten sonra ekran parlaklıgı düşüyor tekrar kilitleyip açmadan düzelmiyor bu romdan önce de 12,1,4 eu rom kullanıyordum aynı sıkıntı onda da vardı bir ayarımı var acaba yardımcı olurmusun...
  4. T

Rom Mi Note 10 Lite Xiaomi.eu V12.5.7.0.RFNMIXM Custom Rom / Android 11

öncelikle hayırlı akşamlar arkadaşlar cihazım mi note 10 lite eu rom 12.5.7 kullanıyordum ancak telefon görüşmesinden sonraekrani parlakligi düsuyor ve tekrar kilitleyip açmadan duzelmiyor herhangi bir ayarimi var şimdiden teşekkürler
  5. T

Rom Mi Note 10 Lite XTRV MIUI 13.0.4.0 Custom Rom / Android 12

merhaba arkadaşlar romu kullanan arkadaşlar wifi kopma ve uygulamalarda kasma yapiyormu eu 13.02 de wifi kopma ve uygulamalar da kasıyor du devam ediyor mu.
  6. T

Rom Mi Note 10 Lite Xiaomi.eu V13.0.4.0 Fastboot Custom Rom / Android 12

selamın aleyküm arkadaşlar 13,0,2,0 yükleyip kullanan arkadaşlar batarya durumu nasıl uygulamalarda kasıyormu hala daha önce 13,0,1,0 yüklemiştim batarya cabuk tükeniyordu uygulamalar da kasıyordu ekran kilitleyince kilitleme sesi daha sonra geliyordu inşallah düzelmiştir.
  7. T

Yardım Garip Uygulama Sorunları

öncelikle herkese selamlar kullandığınız tema ismini veya linkini verirmisiniz şimdiden teşekkürler.
  8. T

MIUI 12.5 Mi Note 10 Lite (Toco) - Rusya Kararlı Rom V12.5.2.0.RFNRUXM İndirme Bağlantıları

iyi günler arkadaşlar bu romda da google arama ve msj uygulaması var degilmi miui arama degil
  9. T

Recovery Poco X3 NFC - Twrp 3.4.0-15 Tek Tuş Yükleme Aracı

hocam kolay gelsin öncelikle poco x3 nfc surya android 11 güncelledik ama eu rom kurmak istiyoruz twrp girip acıyoruz dosyalar sifreli görünüyor telefon da hiç bir şekilde şifre yok yardımcı olurmusun rica etsem kolay gelsin.
  10. T

Rehber XiaomiTool v2 ile Tüm Xiaomi Cihazlara Zahmetsiz Bootloader Unlock, TWRP, EU Rom, Global Rom ve Magisk Root Yükleme En Detaylı Resimli Anlatım

hocam öncelikle eline saglık cihaza twrp yükleme otomatik yapıyor demişsiniz twrp bölümünden devam edicez ve kendi yüklüyormu cihazım mi note 10 lite şimdiden teşekkürler
  11. T

Çözüldü >Xiaomi (sms) mesaj uygulaması

slm arkadaşım nasıl çıktı bu uyarı biz de vermedi kullanışsız Google kullanıyoruz tabi rehber de google
  12. T

Rom Mi note 10 Lite Türkiye Özel Rom

selamın aleykum arkadaslar peki bu turkiye romu bl kilidi acılmadan xiaomitool v2 den yukleyebiliyormuyuz bu google uygulamaları fena can sıkıcı note 8 ime hındıstan rom yuklemıstım mis gibi bunda da vardır diye aldım onda da hındistan yok endonezya yok sadece rusya romu var oda google rehber ve...
  13. T

Soru Note 8 pro rehber kişiler ve mesajlar hakkında

insallah duzeltırler gun asırı geri bidirim yapıyorum bu konu ile ilgi google uygulaması cok basit duruyor bu telefon da umarım dikkate alıyorlardır.
  14. T

Soru Note 8 pro rehber kişiler ve mesajlar hakkında

inşallah duzeltirler cogu kişi bundan magdur ve geri bildirim gonderiyor umarım guncelleme ile düzeltilir gercekten sinir bozucu
Üst Alt